Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy można podłaczyć kartę dźwiękową pod USB telewizora ?

santiagoiso 13 Cze 2011 11:05 4973 7
  • #1 13 Cze 2011 11:05
    santiagoiso
    Poziom 12  

Mam LCD SONY KDL-40BX400 z wejściem USB.
    Mam kartę dźwiękową zewnętrzną Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro podłączana przez USB do komputera.

Podłaczyłem karte pod komputer,zainstalowałem sterowniki i działa.
    Teraz pytanie-czy moge podłączyć ją pod wejście USB w telewizorze?

Nie stanie sie nic nieciekawego,typu jakieś zwarcie itd ?
    Zadziała to ?

Czy można podłaczyć kartę dźwiękową pod USB telewizora ? Czy można podłaczyć kartę dźwiękową pod USB telewizora ?

0 7
  • #2 13 Cze 2011 11:16
    mipix
    Poziom 29  

Fizycznie podłączyć można, nic się nie spali.
    Ale z działaniem obu urządzeń razem może być problem. Chyba, że producent telewizora przewidział takie egzotyczne połączenie.

0
  • #3 13 Cze 2011 22:14
    gradek83
    Poziom 35  

Nie nie będzie to działać. W TV masz HUB USB do podpinania urządzeń magazynujących pendrive USB/HDD

0
  • #4 14 Cze 2011 11:46
    mipix
    Poziom 29  

Nie do końca. Panasonic-i mają możliwość podłączenia karty WiFi przez to złącze.

0
  • #5 14 Cze 2011 11:52
    Hucul
    Poziom 39  

mipix napisał:
    Nie do końca. Panasonic-i mają możliwość podłączenia karty WiFi przez to złącze.

Wszystkich czy tylko określonych modeli kart ?
    Karta dźwiękowa raczej nie zadziała, ale sprawdź u producenta telewizora.

0
  • #6 14 Cze 2011 12:00
    mipix
    Poziom 29  

Model karty narzucony przez producenta telewizora Link. Niemniej jednak, złącze w TV nie służy tylko i wyłącznie do obsługi pamięci masowych. Kwestia oprogramowania w telewizorze. Jak widać w załączniku można tam podłączyć również kamerę i zrobić sobie video komunikator przez skype.

0
  • #7 19 Sie 2011 11:06
    kocjano
    Poziom 9  

A czy do telewizora z pojedynczym gniazdem USB można podłączyć hub na więcej gniazd, np. po to, by nie musieć za każdym razem przepinać wtyczek między pendrive a komputer? Czy media podłączone za pośrednictwem takiego huba będą widziane przez telewizor?

0
  • #8 29 Gru 2012 09:14
    hplacek
    Poziom 1  

Witam

mam pytanie do :santiagoiso, czy podłączenie tej karty dzwiękowej bezpośrednio z TV Sony przyniosło jakis efekt?

0