Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

JVC TH-S66 brak dźwięku i zmiany kolorów

etnaska21 13 Cze 2011 11:30 1485 2
  • #1 13 Cze 2011 11:30
    etnaska21
    Poziom 2  

Witam,
    Właśnie kupilam kino domowe JVC TH-S66 podłączyłam wszystko zgodnie z instrukcją (głośniki oryginalne) lecz podczas odtwarzania nie ma dźwięku, głośniki ani 'drgną'. Kino jest podłączone do telewizora Grunding. Gdzieś na forum przeczytałam ''Kino domowe JVC ma podobnie. Brak jest dźwięku przez euro i tak ma być. '' Ja podłączyłam do telewizora tylko Eurozłącze więc pewnie to jest przyczyną. Jak więc to podłączyć, jaki kabelek potrzeba żeby wszystko grało? ; )

Drugi problem jest taki, że obraz często zmienia sam kolory. Czy może to być spowodowane złym ustawieniem subwoofera i głośników?

Proszę o pomoc,
    Pozdrawiam.

0 2
  • #2 13 Cze 2011 15:22
    Mirek Z.
    Moderator

Jaki model telewizora?

0
  • #3 16 Cze 2011 12:25
    etnaska21
    Poziom 2  

GRUNDIG LEEMAXX 72 FLAT MF 72-9115/8 DOLBY

Podłączyłam wszystko zgodnie z instrukcją ale dźwięku nie ma. Chyba to wina kabla Euro, że w JVC nie ma dzięku przez euro i podobno trzeba zastosować chinche czy coś takiego.
    Załączam linka do instrukcji, może rzeczywiście popełniam jakiś istotny błąd.. http://hostuje.net/file.php?id=c3df47172bc49689fdc79674b66500bf
    Jakby mógł ktoś ją prześledzić byłabym wdzięczna.
    Czy konieczne jest podłączenie anteny do kina? W ogóle w jakim celu podłącza się antenę jeśli to jest zwykły odtwarzacz a nie nagrywarka?

Pozdrawiam.

0