Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin zawodowy 2011 - Technik mechatronik

MrxPL 13 Cze 2011 23:05 77842 479
    Solzbi
    Poziom 11  
    Zadanie 8 C!!
    Egzamin zawodowy 2011 - Technik mechatronik

Bardzo ciekawa ta książka, może zrób skana i pokaż
  • Relpol przekaźniki
    RadoR10
    Poziom 9  
    hahah spoko na moim rysunku ( prawie identycznym co Twój ) oznaczenia zgadzają sie do odpowiedzi A no cóż Ty masz swoje źródło ja mam swoje.... aaa i na Twoim zdjęciu nie widać wutłumaczeń do cyferek
    grezur0
    Poziom 11  
    RadoR10. Od kiedy 1 to tłoczysko a 2 to tłok? Chyba odwrotnie? Zadanie 8 ODP C!

EDIT: Na rysunku Solzbiego widać opisy do cyferek, wystarczy kliknąć w obrazek :P
  • Relpol przekaźniki
    Solzbi
    Poziom 11  
    już widać :) poprawiłem, rysunek jest identyczny co do tego na egzaminie, tekst był razem ze zdjęciem, więc go tam ręcznie nie wpisywałem, jak się nie zgadzasz, to wrzuć ten swój i podyskutujemy
    RadoR10
    Poziom 9  
    oj sory mój błąd :P odpowiedź C zwracam honor :P
    grezur0
    Poziom 11  
    Wiem że dla niektórych Zad 20 było banalne ale muszę się zapytać: dlaczego 9-krotnie? :D Jakieś źródło?
    Solzbi
    Poziom 11  
    grezur0 >

odpowiedz od 1erni1
    Zadanie 20 odp. D,
    bo Q=RI^2t -prawo Joule`a
    3^2=9 stąd odp D
    grezur0
    Poziom 11  
    Solzbi napisał:
    grezur0 >

odpowiedz od 1erni1
    Zadanie 20 odp. D,
    bo Q=RI^2t -prawo Joule`a
    3^2=9 stąd odp D

Dzięki, nie zauważyłem. Gdzieś mi to przemknęło :). Mogłem się w sumie zapytać 1erni1 bo widziałem się z nim po egzaminie :P. Nie jest źle, 37 odpowiedzi dobrze więc zdane. Z Cz II 17/20 więc też dobrze. W czwartek na 9.00 praktyka na Relpolu. Z tego co czytam, to co szkoła to inna praktyka. Zdziwiło mnie jeszcze, że nie można było używać kalkulatora - moi obaj nauczyciele od zawodowych mówili, że można będzie mieć a tu lipa... szybciej by było z niektórymi zadaniami.
    jozek_20
    Poziom 1  
    a ten meragot to sorry ale to masz chyba dużo źle.... tensometr służy do pomiary naprężeń...tak mi się wydaje... do poamiaru PODcisniena to wakuometr... a co do 15 tego.... stałość napięcia czyli niezmienność na działanie na wyjściu... to chyba tez źle nie wiem :D kto ma tak pewne odpowiedz ????
    Solzbi
    Poziom 11  
    arkusze sa od przypadkowych osób, odpowiedzi w arkuszy są błędne i się nimi nie sugerować na stronie 5 na dole sa wszystkie odpowiedzi do całego egzaminu !
    MrxPL
    Poziom 10  
    Dzisiaj D-Day :P Jakies strategie macie?

Może nowy temat założyć?
    maniek910108
    Poziom 10  
    MrxPL strategia jest jedna. Przypomnieć sobie jak krok po kroku wygląda sprawozdanie z egzaminu, zjeść czekoladę żeby złapać troszkę magnezu na myślenie, iść i dać z siebie wszystko ;)
    Mam na drugą zmianę na 15 więc wieczorkiem dopiero będę mógł napisać co było i jak to ugryzłem. Powodzenia wszystkim
    ania_lolcia
    Poziom 1  
    Przepraszam czy ktoś z was może wysłać mi arkusz na pocztę .Mój @ to ania.smietanka(malpa)op.pl . Z góry dziękuję!
    meragot
    Poziom 9  
    miło

Code:
    Szanowny Panie,

w odpowiedzi na Pana e-mail informujemy, że klucze wyboru poprawnych odpowiedzi zostaną opublikowane na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej pod koniec tygodnia.
    Poniżej link do strony:
    http://www.cke.edu.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1

Z poważaniem

Wydział Egzaminów Zawodowych
    Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

Dodano po 1 [minuty]:

@ania :
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/download.php?id=441204
    maniek910108
    Poziom 10  
    Pneumatyi nie było na porannym egzaminie.
    recool
    Poziom 10  
    a musieli cos zasymulować przed komisją?
    maniek910108
    Poziom 10  
    Nie symulowali. Same zrzuty ekranowe szanowna komisja zbierała na pamięci. Chyba podpisywane były peselami.
    MrxPL
    Poziom 10  
    Właściwie to jak sie robi te zrzuty? Do painta i dajesz komisji czy jak? I ma ktoś schemat czy zadnie co było dziś rano?
    maniek910108
    Poziom 10  
    Było zadanie dotyczące taśmy z butelkami z tego co mi kumple przekazali. 3 bistabilne, 1 monostabilny i 3 lampki sygnalizacyjne. Do tego urzyć trzeba było timera jakiegoś. Pneumatyki nie było więc lajcik. Co do tych zrzutów to ktoś z komisji zbiera chyba na pamięć zewnętrzną i drukuje, a następnie dostajesz ten swój zrzut i dodajesz go do pracy.
    MrxPL
    Poziom 10  
    OK, OK ale te zrzuty to do painta i zapisac jako JPG czy jakoś inaczej? I musi być widoczny cały program i nazwa programu?
    kamel16
    Poziom 10  
    Ma ktoś namiary na punktację praktycznego?Podobno egzamin można zdać bez zrobienia programu..
    mateoradom
    Poziom 10  
    MrxPL napisał:
    OK, OK ale te zrzuty to do painta i zapisac jako JPG czy jakoś inaczej? I musi być widoczny cały program i nazwa programu?

my robiliśmy zrzut i od razu do worda i drukował nam koleś
    MasterXXLX
    Poziom 2  
    Hmm... Dziwny ten Twój klucz 1erni1. Pokazywali nam kompletne zestawy z zeszłych lat. Moich dwóch nauczycieli sprawdzają pracę i mieli zupełnie inny. O wiele mniej rozbudowany.
    1erni1
    Poziom 13  
    na szczegóły nie patrz, ale generalnie temat 3pkt, założenia 17,
    projekt reralizacji prac 54,
    no i coś tam jeszcze nie pamietam, ale to tak mniej więcej będzie
    MrxPL
    Poziom 10  
    POwodzenia wszystkim! Ja juz powoli ide... :'(
    Tomi0987
    Poziom 9  
    Wyśle ktoś mi arkusz na maila, nie mam wystarczającej ilości punktów aby go pobrać.
    Tomek.klann(malpa)wp.pl

Dodano po 2 [minuty]:

!