Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Bosch WAA20162PL/16 klejony zbiornik

pawel12 13 Jun 2011 20:56 8755 8
    pawel12
    Level 19  
    Witam. Panowie , czy ktoś walczył z tym klejonym zbiornikiem ,żeby wymienić łożyska? Czy daje się w miarę dobrze złożyć ? Robiłem z dwa razy Beko klejony i jakoś poszły. Ale zawsze warto posłuchać , doświadczeń innych.
    peterwolski
    Level 20  
    nie bawimy się w takie coś :)
    User removed account
    Level 1  
    LSW
    Level 13  
    tniemy, skręcamy, kleimy, uszczelniamy i działa. Kosztuje to ok 250-300.
    Monterek 1969
    Level 12  
    Witam
    Problem jest tylko z wyborem linii ciecia zbiornika ...w Boschu troche marny,ale da się zrobić.Nie wiem skąd powszechna na forum niechęć do naprawy klejonych zbiorników... plastik można spawać bez problemu lub ewentualnie kleić....samochodziarze naprawiaja zderzaki i inne części niejednokrotnie tansze od zbiorników pralek i to jest ok a o bezpieczeństwie tych czesci po naprawie już nie wspomnę.W pralce niczym nie ryzykujemy więc jeśli się opłaci (a jeszcze się opłaci) to w czym problem ?[/code]
    egon42
    Level 37  
    No nie wiem czy nie ryzykujemy niech klientowi rozleci się pełny bęben prania przy 1000 obrotach i zobaczymy jak wygląda ta łazienka czy kuchnia. To wtedy się okaże czy cała czynność się opłacała jak cię będzie po sądach ciągał niech się jeszcze przy okazji komuś coś stanie to wtedy zawsze on nic nie wiedział nic nie podpisywał to ty tak to zrobiłeś a teraz się rozpadło i masę szkód wyrządziło. To wtedy wychodzi czy się opłaciło czy nie. Ja sobie najbardziej cenię spokój i czyste sumienie.
    LSW
    Level 13  
    egon42 wrote:
    No nie wiem czy nie ryzykujemy niech klientowi rozleci się pełny bęben prania przy 1000 obrotach i zobaczymy jak wygląda ta łazienka czy kuchnia. To wtedy się okaże czy cała czynność się opłacała jak cię będzie po sądach ciągał niech się jeszcze przy okazji komuś coś stanie to wtedy zawsze on nic nie wiedział nic nie podpisywał to ty tak to zrobiłeś a teraz się rozpadło i masę szkód wyrządziło. To wtedy wychodzi czy się opłaciło czy nie. Ja sobie najbardziej cenię spokój i czyste sumienie.

bzdury kolega pisze. Co ma piernik do wiatraka. nie kleimy bębna tylko zbiornik. Jakie siły działaja na zbiornik i gdzie jest klejony, a gdzie mocowany do obudowy pralki!
    a jak się ceni spokój i czyste sumienie, to nie nalezy sie brac za naprawę sprzętu agd. Bo wszyscy serwisanci i tak bedą się w piekle smażyc
    peterwolski
    Level 20  
    egon42 ma rację czyste sumienie :D zamykamy temat
    User removed account
    Level 1