Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Utrata partycji D, zmiana NTFS na system plików RAW

14 Cze 2011 10:27 3762 2
 • Poziom 1  
  Na wstępie powiem że w pełni zdaję sobię sprawę z istnienia praktycznie identycznego tematu i tego że problem w nim podany został rozwiązany. Dlaczego więc zakłądam ten ? Mam na utraconym dysku wazne dane i nie chcę ryzykowac na własną rękę że coś spierniczę, dlatego chodzi mi tylko o dowiedzenie się jaki sektor i gdzie skopiowac w tym konkretnym wypadku. Zwracam się więc do mądrzejszych odemnie.

  Dodam że problem wynikł po reinstalacji systemu. Poprzednio miałem Win XP service pack 3 i taki sam system zainstalowałem teraz. Pod windowsowym instalatorem w żaden sposób nie ruszałem partycji D, sformatowałem tylko C jako NTFS i posadziłem na niej system. Przed reinstalacją dysk D pracował w 100% normalnie i bezproblemowo. Nie było żadnych twardych resetów ani nic.

  Programy w stylu Partition wizard, widza partycję nadal jako NTFS i pozwalają na wyświetlenie listy plików, tylko windows ma problem.

  System: Windows XP.
  Partycja D.

  Który sektor w które miejce skopiować ?

  Utrata partycji D, zmiana NTFS na system plików RAW
  Załączniki:
 • Poziom 10  
  Witam,
  Czy ja muszę wykonać to co poprzednik, porównując screeny z DDME to są podobne. jednak nie chce czegos skopac bo na dysku na partycji D są ważne dokumenty. Na byłym dysku C z win xp nie ma nic ważnego.

  Utrata partycji D, zmiana NTFS na system plików RAW