Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pasek zadań Windows XP Prof.

14 Lis 2004 22:12 8345 2
  • Poziom 16  
    Dziś moja półtoraroczna córka zamieszała przy klawiaturze komputera i pasek zadań wyskoczył mi na samej górze ekranu i nijak nie mogę go ściągnąć na dół.Jak go przeciągam,to przeciąga się tylko dół paska i to tylko do połowy ekranu.Może ktoś wie co z tym zrobić,bo mi się nie udało.A przecież nie będę go formatował i na nowo instalował całego Windowsa.Pozdrawiam wszystkich.
  • Poziom 30  
    Złap myszą na WOLNYM ( powtarzam: wolnym) obszarze paska i przeciągnij na dół. To nie może nie działać.
    Zobacz też: Start - Ustawienia - Pasek zadań i menu start - Zablokuj pasek zadań
  • Poziom 16  
    Właśnie że nie działa.Jak wcześniej pisałem tylko się rozszerza na pół ekranu i dalej nic.Próbowałem zablokować i odblokować pasek zadań w panelu sterowania,ale nie przynosi to żadnych efktów....Udało się ale w jakiś dziwny sposób.Naciskałłem dwa przyciskami myszy naraz jeżdżąc myszą po całym ekranie,aż w pewnym momencie pasek stanął w pionie z prawej strony,znów pomieszałem w podobny sposób i stanął w pionie z lewej a na końcu znalazł się na dole.Czeski film.Nie umiem racjonalnie wytłumaczyć jak to się stało,a nie chcę znów próbować bo znów coś się stanie.Moje działania były bezładne ale jakoś się udało.