Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat 1,9 TDI (1995) - światła przeciwmgielne

15 Lis 2004 10:28 4599 6
  • Poziom 10  
    Witam,
    auto jak w temacie. Problem polega na tym, że ani przednie ani tylne przeciwmgielne się nie włączają (choć kontrolki o ich włączeniu na pokrętle sie świecą). Co może być nie tak. Czy jest tam gdzieś po drodze jakiś przekaźnik czy coś podobnego. Gdzie sukać usterki ??

Pozdrawiam
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    A może bezpieczniki się spaliły.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 11  
    Witam. Może nie uda mi sie pomóc ale proponuje żebyś zaczął od sprawdzenia czy dopływa prąd do oprawki żarówki. Może najnormalniej w świecie zaśniedziały i tak dziwnie ci się dzieje. Z tego co opisujesz to na włączniku musi byś prąd skoro kontrolka sie świeci. Przekażniki są w skrzynce z bezpiecznikami lub pod maską samochodu. Na osłonach powinny byc opisy który jest i do czego. Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    wyłącznik jest podwony w pociągnieciu, a halogeny są oryginały w zdeżaku?
  • Poziom 16  
    Postaram sie przesłac schemat instalacji.Podaj maila.Robert
  • Poziom 10  
    Sorki, że dopiero teraz odpisuję ale nie było mnie trochę.
    1) Włącznik jest oryginalny (2 pozycje "wyciągane")
    2) Nie wiem czy halogeny są oryginalne (dopiero niedawno kupiłem to auto). Muszę wyciągnąć jakiś halogen i sprawdzić (nie chcę porysować zderzaka a wiem, że to się jakoś łatwo wyciąga - gdzie są zatrzaski ?)
    3) Bezpieczniki sprawdzałem (to pierwsze co mi przyszło na myśl), żarówki w przeciwmgielnych też powymieniałem (bo to była druga myśl). Może pomoże jak powiem, że światło bagażnika też nie świeci (lampke też wymieniłem) ?
    4) Dzięki za schemat - pooglądam i dam znać gdzie tkwił problem (jak uda mi się go namierzyć)

Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły zaoszczędzające mi czas na poszukiwania to z góry dzięki.

Pozdrawiam