Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Powiadomoenia Windows Update wariują - Windows XP Pro SP3

16 Cze 2011 08:56 1828 1
  • Poziom 12  
    Od wczoraj mam pewien problem z aktualizacjami automatycznym w XP. Mianowicie wczoraj dostałem w pasku koło zegara powiadomienie o nowych aktualizacjach, więc wszedłem na Microsoft Update przez IE i ściągnąłem i zainstalowałem interesujące mnie łatki (te które mnie nie interesują odznaczyłem tak, aby system mnie już o nich nie powiadamiał) Wszystko zainstalowało się ładnie, ale dziś po każdym załadowaniu Windows pojawia mi się obok zegara ikonka Win Update informująca, że aktualizacje są gotowe dla komputera, po kliknięciu w nią na chwilę znika i za jakieś 10 sek pojawia się ponownie.

Powiadomoenia Windows Update wariują - Windows XP Pro SP3

Po zaznaczeniu opcji żeby Winupdate ściągał łatki automatycznie ale pytał kiedy mają być zainstalowane, ikonka znika, ale chciałbym się z tym uporać bez konieczności włączania tej opcji ponieważ wolę aby było tak jak w tej chwili, czyli opcja "Powiadom mnie ale nie pobieraj ani nie instaluj aktualizacji automatycznie.

Nigdy czegoś takiego nie miałem, a system ma już prawie 3 lata i chodzi bez żadnych zastrzeżeń. Jest to oryginalna wersja OEM XP.
  • Poziom 13  
    na sccreenie, który zamieściłeś jest po lewej stronie "zmień sposób informowania mnie przez centrum zabezpieczeń" jak wejdziesz w to to możesz wyłączyć powiadamianie o aktualizacjach