Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop się wyłącza z nieznanej przyczyny

16 Cze 2011 11:29 2859 3
 • Poziom 8  
  Mam laptopa Acer Aspire 3692 WLMi

  Bateria właśnie się rozładowała, więc chcę ją naładować, więc wsadzam do gniazdka zasilacz i końcówy kabelek do laptopa, włączam go no i.....słychać uruchomienie i nagle plam gaśnie, tak jakby bateria właśnie się wyczerpała, ale przeciesz jest podłączony do prądu i nie poninien gasnąć.


  Czemu tak się dzieje ? to na pewno nie przegrzanie laptop jest chłodny to samo zasilacz a prąd płynie też z tego n.


  PS Mogę obowiać że to moze być przyczyna ale nie mam pewnosci, otóż korzystał ostanio z lapka mój znajomy i przez pomyłkę taki dzyndzelek do stanu wstrzymania utknął w środku laptopa i jest teraz taka mała dziura, ale nie wiem jak ten dzyndzelek wyciągnąć...chyba będe musiał zanieść do serwisu ale nie wiem ile takie coś będzie mnie kosztować.
 • Poziom 16  
  Możesz zrobić zdjęcie tego "dzyndzelka"?
  Popraw też składnie, ortografie.
 • Poziom 8  
  Nie mam swojego aparatu
  http://www.purepc.pl/node/957?page=all ale tutaj są zdjęcia

  Na zdjęciu podpisanym Tył –Z prawej strony znajdziemy nagrywarkę DVD-DL marki LG, Acer w swoich notebookach montuje również wypalarki Toshiby. Urządzenie jest w stanie nagrywać płyty CD-R z szybkością x24 zaś CD-RW x16. Nośniki DVD z szybkością do x8.

  dobrze go widać, takie wystające na lewo od środkowego loga, sam dyndzelek jest z cieniutkiej gumki więc łatwo mógł wpaść do środka.
 • Użytkownik usunął konto