Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

renault safrane 1994r, nie dziala prędkościomierz

marcin1gy1 16 Cze 2011 13:23 1572 2
  • #1 16 Cze 2011 13:23
    marcin1gy1
    Poziom 10  

tak jak wspomniałem w temacie nie działa mi prędkościomierz poradźcie od czego zacząć gdzie szukać usterki, gdzie się znajduje czujnik prędkości ?
    czy to trzeba podpinać komputer do zlokalizowania usterki,
    (nie działa jeszcze wycieraczka na drugiej pozycji, kilka lampek nie świeci na pulpicie, gdy gaszę silnik na jałowych pokazuje 800, obroty podskoczą do 1500 i spadają do 0, czujnik ciśnienia oleju na przekręconej stacyjce pokazuje 4 kreskę a na pozycji 0 stacyjki pokazuje 0)

0 2
  • #2 05 Lip 2011 01:59
    aki30
    Poziom 2  

Czujnik ciśnienia oleju przy podświetlonej "białej" (tej wyżej) skali pokazuje poziom oleju, natomiast później, podczas pracy silnika jego ciśnienie. Pytając o wskazania prędkościomierza dobrze jest podać typ silnika i rodzaj skrzyni biegów.

0
  • #3 20 Mar 2015 18:58
    benek dolega
    Poziom 4  

jaki silnik bo jeśli to 2,2 benz to prawdopodobnie ślimak urwany wystarczy wyjąć linkę wyciągnąć plastikowy element z silnika i wszystko jasne. sam to robiłem ciężko wyjąć ale dasz radę koszt w serwisie 45 zł. kupisz i ślimak i obudowę, montaż jedna śruba

Dodano po 1 [minuty]:

co do wycieraczki prawdopodobnie przełącznik walnięty jakby co posiadam i mogę podesłać

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo