Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję profesionalnego hostingu za rozsądną cenę.

16 Cze 2011 14:31 2184 13
  • Poziom 31  
    Witam, oto moje wymagania:

1.Pojemność wirtualnego serwera minimum 100GB.
    2.100 skrzynek pocztowych do założenia (przeniesienie domeny z obecnego hostingu).
    3.Dodatkowym + będzie możliwość tanio założyć lub przenieść wirtualne faxy.(warunek nie konieczny).

Ostatnio czytałem na temat home.pl, ale zdania są bardzo podzielone. Mam nadzieje, że pomożecie cena na rok nie może być większa niż 1200zł (hosting).
  • Poziom 15  
    Ja korzystam z home.pl i jestem z tego zadowolony. Tak więc gorąco polecam. Ceny mają trochę wysokie ale jakość usług na bardzo dobrym poziomie.
  • Poziom 20  
    Ostatnio szukałem hostingu dla joomli i trafiłem na ślad firmy, która ma na internecie bardzo dobrą opinię. Koleś szybko odpowiada na ticket. Może się zainteresuj: glowanet.pl
  • Poziom 15  
    Xerof0p napisał:
    Ostatnio szukałem hostingu dla joomli i trafiłem na ślad firmy, która ma na internecie bardzo dobrą opinię. Koleś szybko odpowiada na ticket. Może się zainteresuj: glowanet.pl

I jak ci się to sprawuje?? Bo ceny mają naprawdę niskie
  • Poziom 30  
    Osobiście korzystam z lh.pl - co prawda pakietów wyższych niż 20GB nie mają na stałe w ofercie ale bez problemu taki stworzą. Pomoc techniczna sprawna i chętna do pomocy. Łatwy panel klienta.

A jeżeli chodzi o faks sam korzystam z tanifax.pl ceny przystępne i dostępne wszystkie strefy numerowe. Musisz jedynie we własnym zakresie dowiedzieć się jak wyglądać będzie przeniesienie numerów od obecnego dostawcy.
  • Poziom 20  
    Elekro-Net napisał:
    Xerof0p napisał:

I jak ci się to sprawuje?? Bo ceny mają naprawdę niskie
    Z autopsji to nie mogę nic powiedzieć. Tylko tyle, że kiedy szukałem dyskusji na słowa kluczowe "joomla hosting" to ludzie wskazywali glowanet.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 20  
    technics6 napisał:
    Aha, nie chcę robić nikomu antyreklamy, ale hosting w firmie jednoosobowej takiej jak glowanet.pl jakoś do mnie nie przemawia.

Nie stawia się poczty w firmie zatrudniającej 100 osób na serwerze którego działanie zależy tak na prawdę od jednego człowieka.

Gdyby jakość usług zależała od tego, czy właściciel firmy jest 1 czy też firma jest spółką, to by było bardzo proste ;-)
  • Poziom 9  
    Ja od dłuższego czasu korzystam z profesjonalnych usług hostingu superhost.pl który oferuje zarówno świetne dedyki, jak i zwykły hosting. Prowadzę wiele serwisów klientó, które stoją na tych serwerach i z czystym sumieniem mogę polecić.

Jest jeszcze drugie rozwiązanie z któreg korzystam, ale tu już cena idzie stanowczo w górę - serwery ogicomu ;) ogicom.pl
  • Poziom 9  
    A ja mam jedno pytanie, która z waszych firm spełnia wymagania @Richtera? Koniecznie potrzebne jest 100GB miejsca na serwerze? Nie da rady zmieścić się w 1200zł na rok, za mało. Trzeba dorzucić co najmniej drugie tyle. Głowanet nawet takich opcji na 100GB nie ma. Poza tym jak dla mnie firma hostingowa musi być minimum sp. zo.o. jeżeli mam czuć się pewnie. Przy tak dużych umowach warto też sprawdzić czy nie zalegają ze składkami oraz krs. Są różne firmy, a nikt nie ma zamiaru stracić pieniędzy, dlatego ja podaję firmę uti.pl Są serwery VPS po 100GB, poczta nieograniczona, 600GB transferu miesięcznie, ale cena 3500zł. Niestety płaci się za takie wymagania. Jak brak środków, to warto pomyśleć nad odchudzeniem serwisu i wtedy będzie taniej. Dedyk będzie jeszcze droższy, a współdzielony zupełnie odpada.
  • Poziom 1  
    Polecam sprawdzenie oferty Cloud2b.pl. Oferowane są tam zarówno serwery dedykowane, jak i wirtualne.
    Serwery wirtualne Cloud2b :
    - wirtualna instalacja firewall,
    - wirtualne adresy IP,
    - gwarantowane pasmo do Internetu,
    - monitoring parametrów on-line,
    - wirtualne maszyny – wysokiej klasy architektura IT
  • Poziom 17  
    Korzystam z oferty cal.pl . To co mnie do nich przyciągnęło to niskie ceny (przynajmniej jakieś 3 lata temu) w porównaniu do konkurencji. Ze swojego doświadczenia wiem, że nie za bardzo dbają o klienta, tj. zmieniają ofertę (cenę usługi) nie zmieniając parametrów Twojego hostingu, wyłączają serwer nie informując Cię o tym. Dlatego może nie polecam ale piszę abyś podszedł do nich z dystansem patrząc na ich oferty.
  • Poziom 31  
    Padło na home.pl, jestem bardzo zadowolony. Od 5 m-cy nie mam żadnych problemów z pocztą i www. Wybrałem Business Serwer PRO 200 GB.