Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mysz optyczna Logitech nie współpracuje.

Metrykos 15 Nov 2004 13:28 3661 4
 • #1
  Metrykos
  Level 11  
  Witam.
  Posiadam zestaw Logitech iTouch. (klawiatura i mysz bezprzewodowe). Ostatnio miałem możliwość zakupu myszy optycznej bezprzewodowej logitech. Niestety mysz ta nie komunikuje się ze starym odbiornikiem, a poza tym mysz ta nie świeci dioda mrygnie tylko raz podczas wkładania baterii.
  Czy mozę być to spowodawane uszkodzeniem myszy bo z tego cowiem to mysz powinna świecić cały czas tylko słabiej, a może nie działa dlatego że odbiornik jest innego typu a mysz działa tylko wtedy gdy "widzi" odbiornik.
  Pozdrawiam.
 • #2
  mbo
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Najprawdopodobniej nowa mysz nadaje w inny sposób sygnał niż stara (inna częstotliwość lub sposób kodowana).

  Nie podałeś modeli, wiec ciężko coś więcej powiedzieć.

  Sprawdź czy nowa mysz działa poprawnie z własny nadajnikiem/odbiornikiem fal radiowych.
 • #3
  frisar
  Level 11  
  ZALEZNE TO JEST OD POSIADANYCH MODELI LECZ PROBLEM POWINIEN SIE ROWIAZAC PORZEZ ZSYNCHONIZOWANIE ZE SOBA OBU URZĄDZONEK. MAM NA SWOIM ODBIORNIKU PRZYCISK CONNECT JAKI NA SWOJEJ KLAWIATURZE I MYSZCE ( ABY NAWIAAZALY WSPOLPRACE TRZEBA W TYM SAMYM MOMĘCIE WCISNAC CONNECT NA MYSZCE I ODBIORNIKU A JEZELI TO NIE POMOZE TO ZNACZY ZE SRZĘT NIE JEST ZE SOBA KOMPATYBILNY)
 • #4
  Pieron
  Level 31  
  na spodzie myszy jest maly przycisk ukryty (np wkladem do dlugopisu przycisnyc. powinno (powinno nawiazac kontakt: jest wiecej kanalów do dyspozycji)
 • #5
  Baca
  Level 14  
  te starsze zestawy posiadaja zwykly RF natomiast nowsze produkty maja juz Fast RF ale tak jak mowia ppoprzednicy sprawdz komunikacje connect na nadajniku i na myszce