Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A4 centralny zamek nie działa prawidłowo

rrufio 17 Jun 2011 09:46 5437 7
    rrufio
    Level 9  
    Witam. Mam problem z centralnym zamkiem w swoim aucie. Mianowicie nie działa on z pilota ale czasami zamyka kluczykiem od strony pasażera. Zmieniłem baterię w pilocie i chciałem wymienić pompkę ale nie mogę nigdzie takiej dostać a nowa pewnie droga. Podaję nr. pompki 4AO 862 275 A. Proszę o pomoc.
    rrufio
    Level 9  
    Od kierowcy nie zamyka kluczykiem. O czym mówisz o pompce?
    rrufio
    Level 9  
    Pompka chyba jest w porządku,poczytałem tu trochę i pogrzebałem w aucie i rozkminiłem trochę.Zamyka centralny kluczykiem tylko w tylnej klapie,a otwierają drzwi od pasażera,ale to dziwne bo trzeba przekręcić kluczyk następnie trzasnąć drzwiami i dopiero otworzy resztę drzwi,tak wygląda jakby coś nie łączyło.
    donzibi2
    Level 10  
    ja w podobnej sprawie -centralny z pilota nie działa,otwiera natomiast z kluczyka(działa domykanie szyb i szyberdachu)ale tylko od strony kierowcy i bagaznik,od strony pasażera nie działa, tzn.nie można przekręcić kluczyka w zamku(bateria dobra -sprawdzałem-audi a4,16 benzyna 1997r)proszę o radę -dzieki
    marionozzo
    Level 11  
    wejdź kolego na forum audi a4 poczytaj jak ściągnąć boczki drzwi tam bezpośrednio szukaj przyczyny lub przy samej pompce
    marcin19841
    Level 1  
    u mnie z kluczyka dziala ok tylko z pilota zamykaka sie nie do konca i otwiera z powrotem wiecie co to moze byc