Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne

Jareen 17 Cze 2011 23:14 3372 0
    Jareen
    Poziom 21  
    Mam kilka różnych pomp hydraulicznych. Są to wydajne pompy montowane w urządzeniach rolnicznych, zasilające całe instalacje w dużych maszynach typu kombajn zbożowy, bez problemu nadałyby się w zastosowaniach DIY, przemysłowych czy innych. Zdjęcia, które zamieściłem z racji słabego aparatu nie są za specjalne a przedmioty mogą wyglądać na rzucone w nieładzie, niemniej jednak każda część jest odpowiednio zabezpieczona przed brudem a całość przechowywana pod dachem. W rzeczywistości wygląda to znacznie lepiej. Jedną z oferowanych pomp w połączeniu z silnikiem elektrycznym i siłownikiem wykorzystałem w konstrukcji prasy do wciskania łożysk. Pompy są typu zębatego, z reguły marki bosch i salami, niektóre osobne a niektóre od razu ze zbiornikiem na olej, filtrem i bagnetem, kołem pasowym napędowym itp... O konkretne egzemplarze proszę pytać na priv. Mam też pod dostatkiem kół zębatych, pasowych i pasów, coś zawsze można dobrać. Znajdzie się trochę przewodów instalacji hydraulicznej, zawory / rozdzielacze. Są też 3 silniki Diesla marki Perkins, 3, 4, 6 cylindrowe (ok 60-90km). Wszystko z demontażu, likwidacja warsztatu. Naprawdę polecam.

Z racji znacznej ilości prezentuję orientacyjne ceny (podlegają one negocjacji):
    - pompa hydrauliczna Bosch model 0 511 640 304, (ciemnozielona) sprawna, 300zł ok 5 szt tego typu
    - pompa hydrauliczna Bosch, razem ze zbiornikiem na olej (srebrna na zdjęciu)- 400zł, ok 5 sztuk tego typu
    - pompa hydrauliczna, podwójna, od koparko-ładowarki, super wydajna, 600zł
    - kółka zębate, różne, do wyboru do koloru (dosłownie), zdjęcie przykładowe, ceny 5-50zł/szt
    - koła pasowe, różne, 5-80zł/ szt
    - pasy klinowe, w dobrym stanie 10-200zł (te największe)
    - siłowniki hydrauliczne, różne, te widoczne na zdjęciu 4 szt obok siebie, skok ok 40cm, cena 150-300zł/szt, są też inne
    - silnik Diesla, Perkins 3 cylindrowy, po kapitalce, nowe części, 3000zł
    - silnik Diesla, Perkins, 4 cylindry, sprawny, ale wymaga remontu (odma)- 2000zł
    - silnik Diesla, najprawdopodobniej Perkins, 6 cylindrów, BRAK WAŁU KORBOWEGO, reszta jest w bdb stanie, cena do ustalenia

Z racji tego, że jest to osprzęt rolniczy można pytać o konkretne części do maszyn, może coś się trafi.
    -

[Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne
    [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne [Sprzedam] Pompy hydrauliczne, wydajne (Bosch) różne