Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HTC HD2 - wymiana LCD. Czy LCD z szybką i digi jest klejony?

maciekbronkz 20 Jun 2011 00:55 5058 5
    maciekbronkz
    Level 14  
    Witam.
    Posiadam HD2 ze stłuczonym LCD oraz szybką. Czy wyświetlacz z szybką i digi jest klejony w tym modelu (digi z szybką z tego co wyczytałem tak)? Bo chciałbym kupić oddzielnie LCD i oddzielnie szybkę z przyklejonym digi i nie wiem czy nie było by ewentualnych problemów. :)
  • Helpful post
    krz2k
    Level 21  
    maciekbronkz wrote:
    Witam.
    Posiadam HD2 ze stłuczonym LCD oraz szybką. Czy wyświetlacz z szybką i digi jest klejony w tym modelu (digi z szybką z tego co wyczytałem tak)? Bo chciałbym kupić oddzielnie LCD i oddzielnie szybkę z przyklejonym digi i nie wiem czy nie było by ewentualnych problemów. :)

Klejone http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=640328

Jednak jak masz zbity LCD i digitizer to możesz kupować oddzielnie.
    Nic nie stoi na przeszkodzie aby to wszystko skleić.
    fischer8
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Radzę kupić komplet, obejdziesz się bez problemów.Może tak się stać że zostaniesz z dotykiem i lcd na stanie, z praktyki 2 telefonów żaden nie chodził dotyk, kupiłem komplety i sprawa załatwiona pozytywnie.Tak samo jak z iphone 2 i 4 niby można, ale spróbuj to zrobić. :D
    contactservice
    Level 23  
    Fakt, też miałem przypadek niby digi oryginalny i nie działa ale z magboss-u bez problemu mi działały dotyki .
    osiolekwrc
    Level 10  
    Nie chciałem zakładać nowego tematu więc opiszę swój problem w tym. Mianowicie cała historia wygląda tak.

Mojemu przyjacielowi upadł LEO na ziemię stłukła się szybka pękł dotyk i potłukł się lcd. Jeszcze później jakiś czas działał tzn. obraz był widoczny aż w końcu znikł. Zakupił na allegro nowy kompletny wyświetlacz do tego telefonu bo skoro wszystko pękło to wszystko wymieniamy.

Rozebrałem telefon. wymieniłem wyświetlacz i zonk. Zachowuje się prawie tak samo jak potłuczony. A mianowicie podświetlenie działa. I tyle. Udało mi się zmusić go do dwukrotnego uruchomienia się. Obraz pojawił się, telefon normalnie uruchomił się i prawidłowo działał. I to by było na tyle w kwestii obrazu.

Ma może ktoś jakieś pomysły co jeszcze sprawdzić bądź zrobić?