Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner z CD (małych rozmiarów) - co szukać/kupić?

ksiv 20 Cze 2011 15:56 837 0
  • #1 20 Cze 2011 15:56
    ksiv
    Poziom 8  

Witam,

posiadam zestaw kolumn Tonsil Duet i chciałbym do nich dokupić jakiś wzmacniacz, najlepiej z odtwarzaczem CD. Zależy mi na czymś małym, takim do postawienia na biurku (wymiary maks gdzieś koło 20x20cm szer./wys.). Myślałem o amplitunerze z jakieś wieży/mini-mikrowieży (choć nie koniecznie). Dobrze by było gdyby posiadał odtwarzacz CD (nie musi być z mp3) i tuner radiowy. Koniecznie musi posiadać wejście AUX, bo chodzi generalnie o podłączenie go do komputera i wykorzystanie nieużywanych od kilku lat kolumn do posłuchania muzyki, zamiast komputerowych głośniczków :) Nie oczekuję oczywiście żadnego audiofilskiego brzmienia, zależy mi tylko na kupieniu czegoś co w moich kryteriach da mi najlepszą jakość dźwięku. Kolumny mają po 100W mocy muzycznej każda (impedancja 8ohm), ale ze względu na fakt, że mieszkam w mieszkaniu i tak nie wykorzystał bym całej ich mocy, także sam amplituner może posiadać jej część (2x20 - 2x30W). Zależałoby mi tylko na czymś markowym. No i nie chciałbym wydać na ten cel więcej niż trzy stówki. Oczywiście będę szukał czegoś używanego. Gdyby ktoś mógł podać coś wartego zainteresowania z amplitunerów lub wież to byłbym wdzięczny.

0 0