Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV LCD Panasonic Viera TX-19LXD8 19"

foldback 21 Cze 2011 18:41 2101 0
    foldback
    Poziom 29  
    Posiadam dwa TV, w których brakuje taśmy łączących elektronikę z matrycą. Odbiorniki wyglądają na nowe nigdy nie używane. Po przeglądnięciu specyfikacji matrycy przylutowałem taśmę pod odpowiednie piny zaczynając od zasilania- czyli wszystko 1 do 1. Po włączeniu pokazuje się obraz jak na zdjęciu, TV nie reaguje na przyciski panelu. Po losowej chwili słychać w głośnikach jakiś cyfrowy szum (dzieje się tak identycznie na dwóch modułach zasilaczy), po czym TV się wyłącza a dioda STBY miga 9 razy przerwa i znowu sekwencja się powtarza. Po wyłączeniu odbiornika z sieci normalnie się włącza, po czym wszystko się powtarza.
    Co to za menu jest wyświetlane po lewej stronie czy to jakiś tryb fabryczny? Mogę wgrać do flesha normalny firmware tylko nie mogę znaleźć nigdzie wsadu. Co oznacza migający LED na czerwono(9 razy)- czy może jest to normalne reakcja na brak sygnału? Po podłączeniu źródła na HDMI bez zmian.

Matryca CHI MEI M190A-LO1A rev C
    Zasilacz: PSC10256E-1 M
    Main: 03-19LXD8
    TV LCD Panasonic Viera TX-19LXD8 19"TV LCD Panasonic Viera TX-19LXD8 19"TV LCD Panasonic Viera TX-19LXD8 19"