Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Calgary MP36 - uruchamianie

22 Cze 2011 11:20 2186 12
  • Poziom 10  
    Witam, czy jest możliwość ustawienia w tym radiu aby po włączeniu uruchamiało się radio a nie CD?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jak wyciągniesz płytę, to co?
    Powinno włączać się na tym, co ostatnio było załączone. Podłączone poprawnie?
  • Poziom 10  
    Jak wyjmę płytę to włącza radio pierwsze. Ale wolałbym żeby radio się uruchamiało. Nie ma znaczenia czy je wyłączę na cd czy tuner i tak włącza się pierwsze cd.
    I jeszcze jedno pytanie w drugim aucie mam radio pioneera i tam jak wyłączę i włączę ponownie to zapamiętuje ostatnio słuchany utwór z cd może być nawet w połowie. A ten Blaupunkt zawsze uruchamia się od pierwszego utworu z płyty.
    Moje ostatnie pytanie w poście wyżej.
  • Poziom 10  
    Podłączone pod stacyjkę. Bez przekręcenia nie działa. Ja tego nie podłączałem więc nie wiem więcej. A i jeszcze jak ustawię godzinę to po wyłączeniu stacyjki i tak mi ją kasuje. To może jakieś kable są zamienione w kostce?
    Radio jest ŹLE podłączone.
  • Poziom 10  
    to co mam zmienić w podłączeniu?
    Stałe ze stacyjką.
  • Poziom 10  
    zamieniłem, ale teraz radio działa również bez kluczyka, tak ma być poprawnie? nie rozładuje mi aku?
    Weź sobie ultra skomplikowane narzędzie, czyli kawałek drutu i żaróweczkę i sprawdź, co masz na którym zasilaniu. I podłącz prawidłowo.
    Prawidłowo podłączone radio załącza się na ostatnio wybranym źródle dźwięku i pamięta ustawienia oraz czas.
  • Poziom 10  
    Błażej napisał:
    Weź sobie ultra skomplikowane narzędzie, czyli kawałek drutu i żaróweczkę i sprawdź, co masz na którym zasilaniu. I podłącz prawidłowo.
    Prawidłowo podłączone radio załącza się na ostatnio wybranym źródle dźwięku i pamięta ustawienia oraz czas.

sprawdzałem miernikiem te kable przed zmianą i na 7 był stały plus, a na 4 tylko na przekręconej stacyjce.
    Teraz jest tak jak piszesz. Wszystko ładnie zapamiętuje. Znalazłem w necie instrukcję do radia i tam też tak każą podłączyć. Osobie montującej radio nie chciało się (chyba z 30min się męczyłem aby je wyjąć piny) lub nie wiedziała pewnie że trzeba zamienić te kable.

Dzięki za pomoc.

działa wszystko jak chciałem więc zamykam.