Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

spalony stabilizator w ładowarce, poszukiwania zamiennika, identyfikacja

22 Jun 2011 13:18 1667 5
  • Level 9  
    Posiadam ładowarke do papierosa:
    przez usb wchodzi 5V 500 mA
    na wyjściu: 4.2V 420mA
    Układ posiada mechanizm odłączenia napięcia, gdy akumulator jest pełny (chyba jak każda ładowarka)
    W tym układzie spalił się stabilizator o wymiarach około 1x3mm, posiada oznaczenie D882
    Skąd mogę załatwić zamiennik, tzn kupić/wymontować? mam np; ładowarke 1,2V ni-mh, może tam by było coś takiego?
    Pozdrawiam

Proszę uzupełnić tytuł postu- zgodnie z regulaminem pkt.3.1.15 [dzimi]
    [22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Moderator
    Aby łatwiej było pomóc, proponuję załączyć zdjęcie zarówno ładowarki jak i uszkodzonego elementu. Żeby znaleźć zamiennik musi dojść najpierw co to dokładnie jest.
  • Level 9  
    podaję zdjęcie układu ładowarki, uszkodzona część jest oznaczona

Proszę zamieszczać zdjęcia według poniższego linku: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic595877.html Ułatwi to ich przeglądanie i nikt nie będzie dawał punkty za oglądanie zdjęć. Załącznik usunięty. [dzimi]
  • Level 9  
    gdzie je dostane z takimi parametrami jakie podałeś?
  • Level 37  
    Dokładnie to nie mam pojęcia, ja na przykład znam te tranzystory z mostka H w samochodziku zdalnie sterowanym, z tym, że tam były przewlekane.... Oczywiście, na pewno dostaniesz je w sklepie elektronicznym :-), w płytkach szukaj elementów:

D375, D785, D794, D1972