Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

suzuki ignis 1,5 awaria prędkościomierza

22 Cze 2011 20:15 4720 6
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich, potrzebuję pomocy w sprawie nie działającego prędkościomierza w suzuki ignis 1,5 benzyna 2005 rok.
    Objawiła się kontrolka kolory żółtego przedstawiająca problem z silnikiem. Przestał działać prędkościomierz oraz wskazanie chwilowego zużycia paliwa. Przejrzałem bezpieczniki, wszystkie OK, te wewnątrz samochodu jak i te przy silniku. Po przejrzeniu bezpieczników i ich przetarciu przy okazji zgasła kontrolka, ale prędkościomierz i wskazanie zużycia dalej nie działa.
    Ktoś wie co to może być??? Nie chcę jechać od razu do elektryka bo zaraz wymyślą awarię Bóg wie czego i skasują 500.
    Pomocy!!!!!!
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    To napisz na forum dla krawców skoro elektrycy kradną.
  • Poziom 2  
    Gdyby krawcy znali temat, to pewnie bym napisał. Paweł, szkoda, że nie wrzuciłeś skanu wizytówki swojego zakładu i mapki na google żeby każdy trafił... wszystko byłoby kompletne. Powiedz, bijąc się w piersi, że nie oszukują w przeważającej większości, udowodnij to, a pojadę do twojego zakładu, ty mnie skasujesz na 500 i nie będę miał żalu do ciebie
    W sumie nie mieszkam tak daleko wawy

Dodano po 42 [minuty]:

Paweł, a tak już nie walcząc na słówka, potrafisz pomóc?
    pozdr
    robert
    Ten kto ma trafić, trafi. Nie, nie oszukują, a że jest drogo.... Jak dla kogo, pomyślałeś ile kosztuje sprzęt, jakie są opłaty, itd?
    Co do Twojego auta, pewnie wystarczy kilka pomiarów zrobić i będzie wiadoma za co wziąć te 500.
  • Poziom 1  
    Słuchajcie bo bzdury piszecie zamiast odpowiedzieć na problem. Bardzo mnie to interesuje ponieważ mam dokładnie taki sam problem. Ignis 1,3 4x4 2006r. Mi dodatkowo km przejechanych nie nabija. dziś się check zapalił. Podejrzewam że impulsator w skrzyni ale nie chcę wymieniać bez potrzeby. Jak ktoś miał taki kłopot to bardzo proszę o rzeczową odpowiedź a nie przekomarzanie się bez sensu.
    Posprawdzaj wiązkę i sygnał oscyloskopem. Będzie wiadomo na 100%. Tak czy inaczej komputer nie widzi sygnałów z impulsatora.
  • Poziom 2  
    Zobacz tutaj: http://www.suzukiklub.pl/forum/viewtopic.php?t=8155&highlight=ignis , ja swój problem już rozwiązałem. Niestety część dostępna raczej w serwisie po cenach serwisowych. Z tego co wiem to dosyć popularna awaria w tych samochodach. Mój co prawda jest 1,5 litra.
    pozdrawiam
    robert