Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz/Amplituner Stereo do kwoty 600-700zł

qba49 22 Cze 2011 23:06 1228 1
  • #1 22 Cze 2011 23:06
    qba49
    Poziom 2  

Witam. Może zaczne od tego, że jestem tutaj nowy i narazie jeszcze "zagubiony". Od ponad roku posiadam skromny zestaw Technicsa, oparty na amplitunerze SA-AX 540. Ponieważ podczas kupna nie miałem zielonego pojęcia o prawdziwych zestawach hi-fi, 5.1 nie jest mi tak naprawde do niczego potrzebne, a ponad to spotkalem się z negatywnymi opiniami co do mojego amplitunera.
    W niedalakiej przyszłości chciałbym zmienić źródło na jakiś napęd stereo, niekoniecznie amplituner. Budżet może na zawiele mi nie pozwala, ale szukam czegoś niezawodnego, ponieważ będzie to sprzęt na długie lata. Interesuje mnie napewno czołówka, czyli Technics, Yamaha, Pioneer, Denon, Sony itp., oczywiście używany. Będzie służył do odsłuchu muzyki i radia w domu i napędzał cztery kolumny. Napewno dwie - Pioneer CS-701, które grały do tej pory, no i zastanawiam się nad zakupem dwóch, niewiele mniejszych.
    Jak już wcześniej wspominałem - stawiam głównie na niezawodność no i jakość. Mógłbym prosić o jakieś propozycje?

Wiem, że mam do czynienia z gronem fachowców którzy znają się na rzeczy i z własnego doświadczenia (może ktoś akurat taki sprzęt posiada) pomogą w kilku słowach.

PS. Być może już był podobny temat, ale nie miałem czasu, aby to sprawdzić. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Moderowany przez Pablo1964:

Regulamin p.3.1.16. Nie usuwam tematu ale nie będziemy tłumaczyć spraw wyjaśnionych wcześniej na forum. Proszę poczytać.

0 1
  • #2 23 Cze 2011 00:42
    Pablo1964
    Moderator

Cytat:
    Być może już był podobny temat, ale nie miałem czasu, aby to sprawdzić.

Błąd. Nie pisałbyś o czterech kolumnach. Wielokrotnie było powiedziane, dlaczego. My też nie mamy czasu pisać setki razy tego samego.

0