Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Linie Can w róznych markach

23 Jun 2011 11:25 3134 7
  • Level 11  
    Witam
    Poszukuje info na temat Lini Can w rożnych markach pojazdów osobowych oraz busów. Chodzi mi o miejsce gdzie wpinać GPS lu autoalarmy na canie. Grupę VW już mam.
    Z góry dzieki za info
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 11  
    Super :) DZIEKI. Poszukuje jescze do volvo fh12 i ogólnie do ciezarówek. Scanie i mana mam.
  • Helpful post
    Level 12  
    Poniżej zamieszczam info na temat miejsca podłączenia do linii CAN oraz J1708 w Volvo, między innymi FH12

Jeżeli ktoś potrzebuje schematy do innych pojazdów to proszę pisać na priv.
  • Level 10  
    Witam mam propozycje montażu nadajnika gps do mercedesa tourismo 2007r tylko potrzebował bym jakieś info gdzie najlepiej podłączyć się do szyny can proszę o pomoc. dziękuje
  • Level 41  
    Na wtyku diagnostycznym ja bym zrobił jak by nie było opisu przy urządzeniu.
  • Level 10  
    Podłaczony tylko musze dzis podiechac zamienic linie "h" i "L" bo nie czyta danych

Dodano po 1 [godziny] 20 [minuty]:

jeszcze małe pytanko czy istnieje jakieś urządzenie do sprawdzania lini can która to szybka lub wolna i czy można odczytać z niej dane na temat spalania czy odczyt paliwa bo słyszałem ze nie z każdej szyny można te dane otrzymać
  • Level 11  
    stic wrote:
    jeszcze małe pytanko czy istnieje jakieś urządzenie do sprawdzania lini can która to szybka lub wolna i czy można odczytać z niej dane na temat spalania czy odczyt paliwa bo słyszałem ze nie z każdej szyny można te dane otrzymać

Can Analizer. A która to linia sprawdzisz miernikiem. Ta wolna ma ponad 4 volt a szybka 0,3 czy coś w tych granicach