Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz pod RE Audio. Auto Fiat seicento.

23 Cze 2011 11:42 2073 13
  • Poziom 9  
    Witam, jaki wzmacniacze proponujecie pod te dwa wybrane subwoofery?

RE Audio SRX-12 D2 300RMS

RE Audio SE-10 D2 600RMS

autko fiat seicento, słuchana muzyka: klubowa, house, czasami HH
  • Poziom 25  
    Zdecyduj się który chcesz wybrać i podaj kwotę jaką chcesz przeznaczyć na wzmacniacz.
  • Poziom 9  
    kwota którą chce przeznaczyć na piecyk nie może przekroczyć 1000zł
    co byś polecił do SE-10D2?
  • Poziom 25  
    Ja bym polecił SE-12 :D
    Niestety 10 nie miałem okazji słuchać, ale jeśli chcesz szybkiego i mocnego basu to kompromisem jest właśnie SRX-12. Miałem go w Sedanie i radził sobie świetnie przy każdej muzyce. Bas jest precyzyjny i przyjemny a i zejścia mu nie brakuje (oczywiście w budzie BR).
    Piec do niego około 600 watt rms
    Możesz kupić wersję D4, spinasz go w 2 ohm i do tego piecyk Steg K2.01 nada się idealnie.

Jeśli się zdecydujesz na SE-10D2 to na Allegro jest KICKER 850.2
  • Poziom 9  
    o takie odpowiedzi mi właśnie chodzi :D

se-10 ze względu na to że autko jest małe i nie potrzeba mu większego, kolejna sprawa że w 10 precyzja będzie lepsza niż w 12.
    Zastanawiam się nad tym SRX-12, bo na alle są tańsze o 300zł niż z serii SE

steg ma bardzo fajne wzmacniacze, ale znacznie przekraczają mój budżet, który chce na nie przeznaczyć.
  • Poziom 11  
    Steg k2.01 jak już kolega pisał będzie idealny ja u siebie mam k2.02 i jestem zadowolony
  • Poziom 9  
    jak mi podpowiecie gdzie mogę kupić steg K2.01 poniżej 1000zł to biore go od strzału.
  • Poziom 11  
    Szukaj szukaj możne na alleg... algo na innych forach z CA znajdziesz
  • Poziom 25  
    Na StrefaCarAudio w dziale "sprzedam" jest parę sztuk poniżej 1000 zł
  • Poziom 9  
    przed chwilą miałem okazję posłuchać SRX-12 i naprawdę zrobił na mnie duże wrażenie, był podpięty pod 4kanałowy wzmacniacz Carpower 4/600

teraz pojawił się kolejny problem :D
    bo mam z przodu DSK165 i teraz czy kupić monobloka pod suba i 2kanałowy pod "szesnastki" czy 4kanałowy który pociągnie całość?

Zdanie zaczynamy z dużej litery.

Pozdrawiam D.
  • Poziom 25  
    Ciężko znaleźć 4 kanały o takiej mocy żeby odpowiednio zasilić SRXa oraz jakościowo przód.
    Kolega ma SRXa podłączonego pod 4 kanałówkę PPI DCX 600.4 i radzi sobie z nim świetnie, jednak do zasilenia przodu się on nie nadaje.
    Jutro go podłącze pod Xtanta 603X i zobaczę jak sobie z nim poradzi. Ma 300 watt rms na mono (tak jak PPI) więc myślę że się nada.
    Jutro po południu zdam relację ;)
  • Poziom 25  
    Podłączyłem, sprawdziłem i troszkę brakuje mocy, może w mniejszym aucie by to wystarczyło ale w mojej "krowie" potrzeba więcej wacików :P
    Jakościowo oczywiście bardzo dobrze wypada to połączenie.
  • Poziom 9  
    SRX-12 już zamówione, teraz tylko kolej na wzmacniacz

Znalazłem Alpine MRV-1000 , wyczytałem dość dobre opinie na temat tego pieca, jeden gość oferuje za niego 550zł , opłaca się?
  • Poziom 12  
    Też na niego patrzyłem ;). Ale poszukałem na necie i znalazłem bardzo bardzo podobny (chodzi mi o wygląd wewnętrzny oby dwa miały podobne rysy, otarcia w tych samych miejscach) tylko tamten był otwierany zrobione były zdjęcia wnętrza a ten co teraz sprzedaje niby nie był otwierany i jest droższy o chyba o 100 zł od tamtego. Fajny wzmacniacz pod wymagający zestaw przedni lub sub.