Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz- 25m^2 i Quadral All-craft 4000

23 Cze 2011 21:58 1374 5
 • Poziom 9  
  Witam.
  Od dłuższego czasu posiadam kolumny podłogowe quadral all-craft 4000. Od początku miałem je podpięte pod wbudowany w wieżę wzmacniacz, który ma pewnie z 10W na kanał więc szału nie ma, dlatego też zacząłem się rozglądać poważnie nad wzmacniaczem.
  Jak w temacie, mój pokój ma 25m² i kolumny wyżej wymienione. Niestety, ale wzmacniacz będzie póki co podpinany pod zintegrowaną kartę muzyczną w laptopie, ew. ipoda.
  Do wydania mam ok. 300zł. Zestaw głównie do słuchania muzyki, czasem jakiś film. Nie mam wyrobionego konkretnego gustu muzycznego - słucham praktycznie wszystkiego. Oczekuję miękkiego, ciepłego dźwięku z nisko schodzącym basem. Nie jestem w stanie powiedzieć czy te kolumny na to stać bo jeszcze ich nie słuchałem podpiętych pod dobry wzmacniacz, ale mam nadzieję że się miło zaskoczę.
 • Poziom 43  
  Budżet niewielki, więc wiele propozycji nie będzie. Szukaj np Yamahy A-520 oferuje dość neutralne brzmienie i sporą moc ok 75W na kanał.
 • Poziom 9  
  O niej czytałem właśnie, ale od jakiegoś czasu krucho z nią na allegro. A coś marantza/denona/HK?
  pm-42 marantza?
 • Poziom 43  
  Tej kwocie z podanych wyżej Pioneer A-337 lub jakiś z serii A-44x. Mocy wiele nie mają ok 50-60W ale do pokoju tyle wystarczy, jeśli nie robisz imprez i nie jesteś fanem mocnego łupania.
 • Poziom 9  
  Lubię czasem głośniej posłuchać, ale priorytetem jest jakość. Pioneer zejdzie niżej? Tak jak pisałem, oczekuję ciepłego dźwięku