Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz 2.1 własnej roboty

23 Cze 2011 22:53 1716 3
  • Poziom 2  
    Witam!
    jestem nowy na tym forum więc z góry proszę o wyrozumiałość (w sumie to nie wiem czy w dobrym dziale piszę ;p)
    ostatnio znalazłem stary amplituner radmor 5102-te (chyba), i zastanawiam się, czy da sie coś z niego zrobić. mianowicie po obejrzeniu tego
    http://www.youtube.com/watch?v=C-hMqksGLqM&NR=1
    i kilku innych filmików na yt pomyślałem, czy byłby ktoś taki na tym forum, kto pomógłby mi zrobić podobny wzmacniacz przy czym chciałbym, żeby miał jeszcze wyjście na subwoofer. chciałbym jak najwięcej części wykorzystać z mojego radmora, ale licze się z tym, że pewnie coś trzeba będzie dokupić :)
    opłaca się wgl za coś takiego zabierać?

Regulamin p.3.1.13. Proszę poprawić niechlujną pisownię! [Pablo]
  • Poziom 17  
    Zamiast niszczyć tego radmora lepiej go naprawić, masz miernik? Umiesz czytać schematy? Posługiwać się lutownicą?
  • Poziom 2  
    z tych trzech czynności najlepiej mi wychodzi posługiwanie się lutownicą. jak na moje warunki Radmor jest zdecydowanie zbyt duży i wgl. ewentualnie żeby wymontować z niego to co potrzebne?

3.1.17. (10.9, 16) Zabronione jest publikowanie wpisów obniżających ogólny poziom dyskusji, wynikających z lenistwa lub zawierających roszczeniowy charakter wypowiedzi.
    3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    Proponuję od nauki czytania schematów zacząć. Na obecnym etapie porywanie się na tego typu "przeróbki" zakończyć się może (z dużym prawdopodobieństwem) śmiercią sprzętu.
    (dj-MatyAS)
  • Poziom 14  
    Ty chcesz Radmora przerabiać nie rób tego. Chyba dobrze doradzam.