Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki lekki odkurzacz, który nie boi się wody

Mg123 24 Jun 2011 10:55 3481 5
 • #1
  Mg123
  Level 14  
  Witam.
  Prośba o pomoc w wyborze.
  Chciałbym kupić odkurzacz który może wciągnąć wodę (np. wyprany ręcznie dywan) i nie uszkodzi się. Poza tym powinien by w miarę lekki i standardowych rozmiarów (nie jak piorące) no i w rozsądnej cenie.
 • #2
  staś pytalski
  Level 39  
  Każdy mały odkurzacz wciągnie Ci wodę, ale tylko raz ;) Ale tak na poważnie, na rynku, nie biorąc pod uwagę odkurzaczy przemysłowych, wciągającym wodę, bez funkcji prania jest Zelmer Aquos. Nie jest lekki, ani nie jest standardowych rozmiarów, bo skoro chcesz zbierać nim wodę, lub pianę, to nie będzie tam pojemnika o pojemności 2L. Co do ceny to pojęcie względne "rozsądna cena". Jest też trochę bardziej profesjonalne np Profi 20 on też ma filtr wodny. Poszukaj coś z Karchera, oni też robią domowe i bardziej profesjonalne odkurzacze.
 • #3
  czoko_loko
  Level 11  
  Sporo ofert mozna znaleźć w Interncie, ale nie widziałam niczego, co spełniłoby wszystkie kryteria, więc z czegoś trzeba zrezygnować :-)
 • #5
  czoko_loko
  Level 11  
  Ile trzeba wydać, żeby kupić dobry odkurzacz. Przedziały cenowe są kolosalne, ale wydawało mi się, że jak wydam 600 zł to wystarczy. długo nie żyłam z tą myślą :(
 • #6
  _PREDATOR_

  VIP Meritorious for electroda.pl
  Polemizowanie sam z sobą?