Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4 quattro 2007 - wskazania komputera, opinie o modelu

sopelwiktor 25 Cze 2011 01:37 1664 2
  • #1 25 Cze 2011 01:37
    sopelwiktor
    Poziom 12  

Witam Wszystkich.
    Mam zamiar zakupic audi a4b7 2.0T. Auto bylo sciagniete z USA. Problem polega na tym, ze komputer pokladowy pokazuje tylko ile kilometrow moge przejechac na paliwie jakie jest w baku, a nie moge przelaczyc na spalanie chwilowe czy inne funkcje. Prosilbym o pomoc jak to mozna zrobic. Chcialem tez prosic o opinie na temat tego modelu.
    Dzieki...

0 2
  • #2 25 Cze 2011 10:54
    zeimp
    Moderator na urlopie...

No a czemu nie odwiedzisz księgarni, czy serwisu i nie zakupisz sobie książki od tego auta? Tam jest bardzo dużo ciekawych rzeczy. Powiem tylko tyle: wymieniaj olej silnikowy na czas i przeprowadzaj serwis minimum raz w roku (a co to znaczy serwis poczytaj - to nie tylko wymiana oleju) i będziesz długo tym autem jeżdził. Generalnie fajne autko - z resztą moja ulubiona marka ;) .

0
  • Pomocny post
    #3 29 Cze 2011 20:11
    Jurek667
    Poziom 1  

Witam. Też jestem posiadaczem takiego pojazdu. To co pokazuje komputer przełącza się guzikiem na dźwigni kierunkowskazów na samym jej czubku. Dodatkowe ustawienie a więc przełączanie komputera (FIS) przyciskiem od spodu tej dźwigni. Jeżeli po naciśnięciu tej dźwigni nic się nie zmienia to trzeba odblokować (FIS) komputer. Niestety robi się to poprzez podpięcie pojazdu do komputera z odpowiednim oprogramowaniem a więc dobry elektryk jest potrzebny. Jeśli chodzi o opinie na temat samochodu to nie mam zastrzeżeń. Jedyne co to zużycie paliwa w mieście nie spada poniżej 12 jakbyś nie jeździł. Na trasie komp. pokazuje przy 90-110 około 7-8 l/100. Jeśli chodzi o instrukcję użytkowania Audi B7 to znajdziesz ją na stronie http://www.auditimes.pl/page/index.html po zalogowaniu.

0