Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie działa panel dotykowy w Lg Ku990.

kameleonshe07 25 Jun 2011 14:38 5016 6
    kameleonshe07
    Level 2  
    Witam!
    1 września 2009r. zakupiłam telefon LG KU 990i. Ostatnio miałam problem z odczytaniem karty pamięci zewnętrznej a od wczoraj nie reaguje wyświetlacz dotykowy: mam problem z wybraniem numeru z ostatniego połączenia, a jak odblokuje telefon to na przemian pokazuje mi się książka telefoniczna i ekran główny. Dość często podłączałam telefon do komputera, czy możliwe jest że ściągnęłam jakiegoś wirusa? Czy może Ktoś może mi cokolwiek poradzić?? Dzięki!
    merf3
    Level 14  
    Jesli masz 2 letnia gwarancje na niego to lepiej oddaj go do naprawy ... unikniesz kosztow:)
    kameleonshe07
    Level 2  
    Niestety, telefon był kupowany wraz z przedłużaniem umowy w jednej z sieci komórkowych i gwarancja obejmowała tylko 12 miesięcy.. :(
    merf3
    Level 14  
    Wirus odpada , dotyk do wymiany...chyba ze reset pomoze
    kameleonshe07
    Level 2  
    Reset?Wyłączałam telefon wielokrotnie, wyciągałam baterie. Sprawdziłam na komputerze kartę pamięci-była zawirusowana, stąd moje przypuszczenie o wirusie. Wylookałam w necie wyświetlacz w granicach 20/30zł. Wymiana lepiej by była w jakims punkcie, czy domowym sposobem?

Dodano po 1 [minuty]:

badboy23 wrote:
    kameleonshe07 wrote:
    Niestety, telefon był kupowany wraz z przedłużaniem umowy w jednej z sieci komórkowych i gwarancja obejmowała tylko 12 miesięcy.. :(

Ja zawsze przy przedłużaniu umowy mam 24 m-c gwarancji. na pewno masz tylko 12m-c?

Si, spojrzałam-12 miesięcy. Nie jest wszak kart apodbita ale widnieje data sprzedaży.
    kameleonshe07
    Level 2  
    Dzięki za poradę. Po przewertowaniu internetu i porównywaniu opisanych sytuacji do mojej-wydaje mi się, że mam uszkodzony panel wyświetlacza dotykowego. Dzięki za pomoc!