Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mobilny zestaw czy da radę ??

no rules 26 Cze 2011 09:08 1148 9
  • #1 26 Cze 2011 09:08
    no rules
    Poziom 8  

Witam koledzy :)
    chciałbym kupić mobilny zestaw głośniczków ze względu na ich praktyczność ale czy podołają ??
    często zabieram ze sobą sprzęt więc taki zestaw to by było zbawienie dla mnie z tego co wyczytałem to jest to zestaw często używany na weselach
    ale czy to nagłośni da radę na imprezę w nie wielkich klubach ??
    dobrze by było przeczytać opinię osoby która korzysta z takiego zestawu
    np. LDM SAS

0 9
  • #2 26 Cze 2011 15:51
    romcyś
    Poziom 16  

Witam
    Chętnie podpowiemy jakie kupić mobilne głośniczki, wzmacniaczyk, miksereczek nawet mikrofonik, tylko konkretnie O CO CHODZI ???, a na pewno da radę.
    I faktycznie kolega ma rację, dobrze by było poszukać i poczytać na forum.
    przepraszam za sarkazm, ale czasami - brak słów
    pozdrawiam
    Stary klezmer

0
  • #3 26 Cze 2011 16:32
    no rules
    Poziom 8  

chodzi oto czy kupować stacjonarne kolumny + kocówka np 2xLDM PLP 312 12" + 1xLDM PST-615 15" i do tego jakieś ADS czy też taki zestaw mobilny np LDM SAS 18 jest na tyle skuteczny że spokojnie może to zastąpić ?
    Regulamin p.3.1.13. Proszę poprawić niechlujną pisownię! [Pablo]

0
  • #4 26 Cze 2011 17:16
    DjMapet
    Poziom 43  

Na pewno SAS-18 zabrzmi lepiej i potężniej od wymienionych PLP i PST. Kwestią jest, gdzie i do czego chcesz tego systemu używać. Poza tym ze względy na wagę i gabaryty aktywnego subwofera, SAS-18 jest mobilny tylko w wypadku zespołu. Jeśli byś miał sam to targać (dj?), to już nie jest mobilny i bardziej odpowiedni (mniejsza waga jednostkowa poszczególnych elementów) będzie zestaw kolumn pasywnych + końcówki mocy.

Pozdrawiam.

0
  • #5 26 Cze 2011 20:41
    DjMapet
    Poziom 43  

Niestety, 12" midbas nie dostarczy odpowiedniego natężenia niskich tonów w muzyce klubowej. Bez subbasu ani rusz.

Pozdrawiam.

0
  • #6 26 Cze 2011 20:52
    romcyś
    Poziom 16  

Witam
    Kolego no rules, dzięki DjMapet już wiemy że jesteś Dj. Tylko proszę powiedz co rozumiesz pod pojęciem muzyka klubowa?, i kto głownie będzie odbiorcą "Twojej" muzyki?. Co innego jest potrzebne w klubie na weselu, co innego na balu emerytów, dzieci, a co innego dla podchmielonej i super bawiącej się młodzieży? Tam więcej basu (aż piersi bolą), tu więcej środka itd. itp. Określ się dokładnie, a sądzę że osoby znające się na "rzeczy", napewno coś doradzą.
    A może dwie kolumny aktywne i mixer? Jest tak duży wybór sprzętu, że może poszukasz w wyszukiwarce?.
    pozdrawiam
    Stary klezmer

0
  • #7 26 Cze 2011 21:45
    no rules
    Poziom 8  

dj mapet bas tez będzie myślałem o zestawie 2xLDM PLP 312 12" + 1xLDM PST-615 15"
    a co do muzyki będzie to D&B wiec głównymi odbiorcami będzie młodzież
    a generalnie chodzi oto żeby sprzęt nie miał dużych rozmiarów dlatego rozważałem
    mobilny zestaw LDM

0
  • #8 28 Cze 2011 18:47
    ptrzone
    Poziom 12  

Polecam LDM SAS18S
    Sam posiadam taki zestaw i twierdzę, że w tej kwocie ciężko będzie Ci znaleźć coś bardziej wydajnego i kompaktowego.
    Pozdrawiam.

PS. Subwoofer na osiemnastu calach w tym modelu daje radę, będziesz zadowolony.

0
  • #9 28 Cze 2011 22:11
    DjMapet
    Poziom 43  

no rules napisał:
    dj mapet bas tez będzie myślałem o zestawie 2xLDM PLP 312 12" + 1xLDM PST-615 15"
    a co do muzyki będzie to D&B wiec głównymi odbiorcami będzie młodzież
    a generalnie chodzi oto żeby sprzęt nie miał dużych rozmiarów dlatego rozważałem
    mobilny zestaw LDM

Jeżeli dokładnie przeczytasz i przeanalizujesz moje (i nie tylko) posty, to stwierdzisz że zawarto w nich odpowiedzi na wszystkie zadane dotychczas przez Ciebie pytania.
    Na kolejne pytania, zapewne też otrzymasz satysfakcjonującą Cię odpowiedź.

Pozdrawiam.

0
  • #10 30 Cze 2011 13:41
    bettersound
    Poziom 10  

SAS18S na głośniku B&C 18NW100 - rewelacja. Cały zestaw zestrojony profesjonalnie. Polecam odsłuchanie a na pewno też przekonasz się do niego. Napisz skąd jesteś, to pomogę ci namierzyć, gdzie jest możliwość odsłuchu.

0