Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Mini GT-S5570..nie mogę ustawić Wap,MMS,Internetu

26 Cze 2011 13:19 43201 16
 • Poziom 8  
  Wprowadzam konfigurację WAP,Internet,MMS...i nic po ponownym włączeniu i tak nie mogę odbierać MMS ani wejść w internet itd. podkreślam że wklepywałam dokładnie krok po kroku ustawienia z stronki orange.pl.. nie wiem czemu tak się dzieje ... pomocy...!!!!! za wszystkie pomocne podpowiedzi z góry dziękuję.;):)
 • Poziom 33  
  A na pewno masz uruchomione odpowiednie usługi? Zaloguj się na swoje konto na orange.pl lub zadzwoń do operatora, by uzyskać stosowne informacje.
 • Poziom 8  
  Tak zrobiłam.... zalogowana jestem na orange.pl nawet na forum pytałam co z tym fantem zrobić.. i tez dzwoniłam ale niestety nie ma na ten model ust .automatycznych wysyłanych smsem.... trzeba ręcznie wszystkie parametry wprowadzać co tez uczyniłam dokładnie... i nic.... nie ma efektu:cry::|:|
 • Poziom 33  
  Treści błędów podaj, jeśli jakieś występują.
  Podaj opcje, do których konfiguracji nie było na stronie orange.pl
 • Poziom 8  
  Tak już próbowałam wszystkiego ... zresetowałam wszystkie ustawienia.. i od nowa wklepałam wszystkie ze stronki orange...z wielka dokładnością ..ale nadal nic ..nie wiem już czy to wina telefonu czy popełniam nadal jakiś błąd.

  Również na karcie innego operatora.. t-mobile.. miałam ten sam problem.. powoli dochodzę do wniosku że trefny telefon.

  Zdania zaczynamy dużą literą i kończymy kropką.

  Dziękuję za podpowiedź jak pisać posty...;)
  Choć wolałabym podpowiedź co zrobić abym w pełni mogła korzystać z mobilnych funkcji tel.:)
 • Poziom 8  
  Dziękuję ...dokładnie z tej stronki korzystałam z ustawień.... i bez rezultatów.
  niektórzy twierdzą że Android sam powinien się ustawić automatycznie..Ja nadal mam problem niestety..
 • Poziom 9  
  Problem pewnie nieaktualny, ale napiszę jakby ktoś szukał w przyszłości :) Także mam ten telefon jednak w sieci T-Mobile (ale sprawdzałem też na karcie orange) Wgranie ustawień sms ze strony T-Mobile nie pomagało. MMS i internet nie działał. Dane pakietowe włączone itd. Co dziwne gdy włączałem Android market program łączył się bezproblemowo. Jednak tylko on. Żadna z przeglądarek nie łączyła się. Przypadkiem zresetowałem ustawienia APN na fabryczne (Ustawienia -> Komunikacja -> Sieci telefonii komórkowej -> Nazwy punktów dostępu i tu lewy przycisk funkcyjny -> Przywróć domyślne) i o dziwo internet śmiga aż miło. To samo z pobieraniem MMS-ów. Tak jak mówiłem w moim przypadku to działa. Mam aktywowany pakiet internetowy Blueconnect Max i pieniądze z konta nie ubywają mimo ustawień fabrycznych :) Trochę denerwujące było to, że nie mogłem internetu na telefonie mieć, ale na szczęście przypadkowo udało mi się zaradzić :)
 • Poziom 8  
  Dziękuję za wszystkie podpowiedzi ..wszystkim co do ostatniego postu /miałam dokładnie tak samo...;):)
 • Poziom 10  
  Sorry, ze odświeżam, ale mam podobny problem.

  Robie wszystko to co wy, ale dalej nic, nie mam żadnego pakietu wykupionego, bo najpierw chce przetestowac czy bedzie działać i jak zrobie tą konfiguracje jak na stronie orange to jak właczam ikonke internetu to wyskakuje uwaga, ze muszę uaktywnić transmisję danych itd, Co robić???
 • Poziom 33  
  Cytat:
  Co robić???
  Korzystać z własnych rad:
  Cytat:
  muszę uaktywnić transmisję danych itd


  Więcej nie jesteśmy w stanie pomóc, bo nie wiemy nic o twojej sytuacji. "Mam podobny problem" to za mało. Wyjaśnij co dokładnie nrobiłeś, co dokładnie działa lub nie, z usług jakiego operatora korzystasz i czy na pewno są aktywowane...
 • Poziom 10  
  Orange. Co robiłem? Więc tak WiFi działa bez problemu, ale ze przydałby mi się internet poza domem, to postanowiłem zakupić pakiet, wcześniej próbuje skonfigurowac telefon tak jak jest podane na oficjalnej stronie orange.pl, robie wszystko tak jak napisali i jak właczam ikonkę internetu to internet nie działa. Mam właczona ikonkę użyj danych pakietowych oraz właczone transmisje danych. Ale i tak internet nie działa. Coś jeszcze ominąłem? Jeśli tak to powiedz opowiem. Co trzeba jeszcze aktywować?
 • Poziom 33  
  Sprawdź jeszcze czy dla twojego numeru telefonu aktywowano usługę pakietowej transmisji danych. Zrobisz to, logując się na orange.pl bądź dzwoniąc do operatora.
 • Poziom 10  
  Tak, jest napisane aktywna przy tym: " Pakietowe przesyłanie danych

  Jest to usługa pozwalająca na korzystanie z szybkiego dostępu do internetu z wykorzystaniem telefonu komórkowego działającego w systemie GPRS."
 • Poziom 33  
  Próbowałeś skorzystać z postu #8?
 • Poziom 10  
  tak, próbowałem i nic;/