Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Prosz, dodaj wyj徠ek elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Renault Premium DCI tryb awaryjny-silnik m這tkuje

nanek87 26 Cze 2011 14:23 4430 7
  • #1 26 Cze 2011 14:23
    nanek87
    Poziom 7  

witam. mam problem. moje premium euro3 zaczyna m這tkowac. jak je zgasze i znow zapale to jakis czas jest ok i propblem wraca. nieraz jest dobrze kilka dni a nieraz dzieje sie to co 10 km. elektrowtryski w zima zakladane nowe BOSCH. nie pala zadnych bledow. pod komputerem wyszlo ze jest blad cisnienia ale nie pisalo czy za wysokie czy za niskie. pomiar w komputerze min cisnienie 5.03 max 10.9 smok byl strasnie zabity ale po czyszczemiu bez zmian a moze nawet i czesciej sie to dzieje. POZDRAWIAM

• #2 26 Cze 2011 20:48
    638936
    Usuni皻y  
  • #3 26 Cze 2011 21:39
    nanek87
    Poziom 7  

witam. nie wiem czy mozna sprawdzic czy nie i jak ma sie to do rzeczywistosci ale mi kts pokazal max i min cisnienie. elektrozawor czyli masz na mysli zawor w pompie wysokiego cisnienia?

• #4 25 Pa 2011 02:27
    pr鏏a mikrofonu
    Poziom 9  

RENO-MAX napisa:
    Ci郾ienia w kompie nie sprawdzisz je郵i jest tak jak piszesz to albo zawiesza si elektrozaw鏎 , za wysokie jest ci郾ienie zasilania lub zatkany przelew,czasem bywa wina paliwa

Witam
    Mam podobny problem ,ci篹ko jest nazwa stan w jaki w chodzi silnik ale "m這tkowanie " to dobre okre郵enie . Na komputerze silnik nie mo瞠 sko鎍zy testu elektrozawor闚 , w pewnym momencie ( po podwy窺zeniu obrot闚 w czasie testu do 2000 i ponownym spadku do 1600)test zostaje przerwany wy鈍ietla si komunikat ,o tym ,瞠 silnik ma usterk i ograniczon moc . Podczas pr鏏nej jazdy na 鈔ednich obrotach wszystko ok jak tylko dostanie obroty ponad 1400 zaczyna m這tkowa . zgaszony silnik i od pocz徠ku to samo chodzi jak trzeba dopiero pod obci捫eniem wchodzi w taki stan.Czy na komputerze da si sprawdzi czy to faktycznie elektrozawory przy pompie? po je寮zie nie pokazuje 瘸dnych b喚d闚 dopiero po te軼ie pokaza zbyt du瞠 ci郾ienie na powrocie paliwa .

• #5 25 Pa 2011 20:11
    RomekRud
    Poziom 15  

Kolego, wszystkie testy mo積a zrobi.
    Mo瞠sz sprawdzi ci郾ienie wtrysku, ubytki wys. ci郾ienia i ezawory na sekcjach itp.

• #6 18 Sie 2016 11:56
    spchla
    Poziom 10  

Hej,
    Uda這 si zdiagnozowa przyczyn, bo mam to samo :(

• #7 18 Sie 2016 22:04
    pr鏏a mikrofonu
    Poziom 9  

Tak. Zdiagnozowano u pompiarza przycieraj帷e si wtryskiwacze .Wyj皻o wszystkie i naprawiono te kt鏎e by造 zatarte (2 szt). Od tamtej pory Renia 鄉iga a mi這.

• #8 19 Sie 2016 18:51
    DjMapet
    Poziom 42  

Jak pisze kolega wy瞠j - najpewniej wtryski.
    Zajed do pompiarza na sprawdzenie wtrysk闚. Ta雟za opcja, to wykonaj test przelewowy i oddaj do naprawy te wtryski kt鏎e najmocniej odstaj od najlepszego.
    Mnie to "m這tkowanie" wr璚z przerazi這 :-) - poczytaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3119664.html
    I jeszcze jedno; od tego czasu lej do ON olej 2T i jak dla mnie sprawdza si znakomicie. Jest o tym temat na forum poczytaj.

Pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME