Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie VK7820, SONY STR-DE445 i karty dźwiękowej.

Furrafinity 26 Cze 2011 19:00 3518 0
  • #1 26 Cze 2011 19:00
    Furrafinity
    Poziom 1  

Cześć wszystkim, słuchajcie przychodzę do Was wręcz na kolanach bo już nie mam siły dalej dochodzić co i jak ^^

W tym tygodniu kupuję pseudokolumny Voice Kraft 7820 i pod nie dobieram jakiś amplituner - wybór padł na SONY STR-DE445 ehh od czego by tu zacząć...

Po pierwsze chciałbym się dowiedzieć czy ten ampli będzie współpracował z tymi głośnikami, ewentualnie proszę o doradzenie jakiegoś innego w cenie do 600pln, oczywiście mogą być używki. Tutaj podaję linki do parametrów, żebyście mogli powiedzieć czy to się nie pożre ze sobą.
    Kolumny
    Amplituner

Druga sprawa to kable - matko boska im więcej staram się ogarnąć tym mniej rozumiem. Proszę Was bardzo o wypisanie wszystkich kabli jakie będą mi potrzebne, żeby połączyć ze sobą te rzeczy, a najlepiej jakby były z linkami, ale to już chyba sam sobie dam radę ^^
    No więc planuję połączyć ze sobą następujące rzeczy :

Karta dźwiękowa do komputera, ale to tylko usb z zestawu więc to nie problem hehe, gorzej już z podłączeniem karty do amplitunera bo chyba trzeba jakoś sygnał dostarczyć do ampli a potem z niego do kolumn prawda czy coś powaliłem?
    a więc to są wyjścia karty :

Tutaj mamy wyjścia i wejścia Amplitunera

i na koniec chyba standardowo
    kolumny :

Fronty : Połączenie VK7820, SONY STR-DE445 i karty dźwiękowej.

Satelity :

Subwoofer :

Ja się już pogubiłem w tych coaxialach, cinchach, bananach, beztlenowych i bezdomieszkowych kablach, optykach i innych minijack'ach.

aha zapomniałem dodać - jeśli była by jakaś znaczna różnica w dźwięku to z chęcią zamiast ampli kupiłbym wzmacniacz bo właściwie to nawet wole 2.1 zamiast 5.1 tylko tak jakoś z tymi wzmacniaczami to jeszcze bardziej czarna magia dla mnie jak z kablami :/ ale jak z tym zestawem współpracował by jakiś wzmak tak do 600pln to bardzo chciałbym się o tym dowiedzieć ^^

No cóż, to by było na tyle próśb od laika

Pzdr :)

0 0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo