Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AutoCom CDP Pro czy CDIF2?

27 Cze 2011 15:07 25114 14
  • Poziom 24  
    Chcę kupić CDIF2 lub AutoCom CDP Pro.
    Czy to są porównywalne sprzęty do siebie czy któryś zdecydowanie odbiega od drugiego?.
    Który bardziej jest godny uwagi?.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 11  
    Mam swojego CDIFa od blisko 4 lat i jakoś nie mam powodów żeby na niego narzekać. To co najpopularniejsze na naszych drogach jeździ jest spokojnie do zrobienia. Tani w utrzymaniu .....

Autocomy pojawiły się już u chińczyków w podróbkach tak więc trzeba uważać czy nie kupi się właśnie takiego czegoś, na allegro już są !
  • Poziom 21  
    Polecam CDP tylko nie klona a CDIF blado wypada przy CDP....(świat się nie kończy na jednym testerze)
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 14  
    Wszystko zależy jakie auta będziesz diagnozował.
    CDIF ,co dziwne ma duże problemy z grupą VAG.
    Dziwne ,dlatego że to chyba najbardziej popularna marka.
    Nawet na forum CDIF-a na wszelkie pytania odnośnie problemów z VAG-iem
    (diagnozą) jest tylko jedna odpowiedź "to kup sobie-proszę kupić VCDS-a).
    Miało to być poprawione ,ale chyba mają z tym problemy.
    Ford-a i Francuzy robi całkiem przyzwoicie.
    Z CDP nie mam doświadczenia..
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Na początek brałbym CDIF2 max, masz generator i oscyloskop, nawet przydatne. Oczywiście multiplekser i czerwona wtyczka obowiązkowo plus kable. Do VW i tak Vag'a musisz kupić.
  • Poziom 14  
    Do VW i tak Vag'a musisz kupić.

Niestety,tak jak pisałem ....Lipny Support.
    Ale za tą kasę da się przeżyć.
    Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    cdp nie tanio wychodzi ale robi niebo wiecej. nie ma porównania z cdif jakosc z cena idzie w parze nieda sie tego oszukac - sprawdzone
  • Poziom 10  
    Witam, też się przymierzam do kupna AUTOCOM-a, byłem nawet na prezentacji tego urządzenia. Zastanawia mnie jedna rzecz o którą zapomniałem zapytać prezentera, jeśli nie ma zasilania z gniazda diagnostycznego samochodu to jak podpiąć przewody zasilające? Nie zauważyłem tam gniazda typu JACK, a kabel z taką wtyczką jest dołączony do diagnoskopu. No i jak się ustrzec przed zakupem Chińszczyzny, gdzie są cechy producenta????
  • Poziom 29  
    Na początek przygody z testerami polecam CDIF-a, chociaż by z tego względu że nie ma problemów z dziwnymi tłumaczeniami. O dziwo to nie drogie polskie urządzenie dobrze sobie radzi z większością samochodów, ale nie z grupą Vag.oczywiście też obsługuję, ale bardziej zaawansowane życzy to lepiej VCDS-em robić. Ogólnie w tej cenie raczej nic lepszego nie dostaniesz!
  • Poziom 16  
    Mam i jedno i drugie, tylko ADP nie CDP. Jak mam używać cdifa zastanawiać się który multiplekser przypiąć połączyć 5 kabli i czy któraś marka będzie pasowała, to coś mnie trafia. Niestety ADP jest o niebo lepszy, chodź i ten nie robi tego co by się chciało.
  • Poziom 8  
    brutus333 napisał:
    No i jak się ustrzec przed zakupem Chińszczyzny, gdzie są cechy producenta????

Kupować od autoryzowanych przedstawicieli: http://autocom.se/en/contact za symboliczne 8-9 kPLN
  • Poziom 20  
    Ryżowe doskonale chodzą jak się kupuje u kogoś co wie co z tym zrobić . Ja używam CDP Autocom jako podstawowe narzędzie do diagnostyki i przyznam ze ma to co mi jest potrzebne
  • Poziom 11  
    Jak ktoś chce oryginalnego autocoma CDP+ w naprawdę dobrej cenie to zapraszam na priv ponieważ tu nie mogę robić nikomu reklamy.
  • Poziom 9  
    Orginalny w Dobrej Cenie ? Cena jest i tak masakryczna Odpowiednik za 10 % tej ceny A robi to samo
  • Poziom 12  
    C4 picasso skrzynka zrobotyzowana CDif czyta tylko usterki,ale ich nie ma jak zauważył servis Citroena na trasie północnej nie powiem w jakim mieście .Po wymianie dwu masowego kółka zrobił to pirat którego cena jest mniejsza jak pół roczny abonament w CDIF 5.0 aktualizowany do 10.2012 a jakiś tam autcom może chinol rewelacja,Jak mam zejść z ceny jak co chwilę to adapter to abonament w cdif.Kupuję chinola nikt nie nie przekona tylko zobaczę jak robi traki bo i tam jest kasa.