Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic KX-TCD440

szczepang 16 Nov 2004 20:46 1115 3
    szczepang
    Level 18  
    Witam,
    Na codzień zajmuję się naprawą RTV, nie jestem specem od telefonów i dlatego mam pytanie: jest to całkiem nowy telefon(1 miesiąc) i zauważyłem, że szumi. Jest to całkiem dobrze slyszalne przy niepodłączonej lini lub w trakcie rozmowy gdy obie strony milczą. Na głośnomówiącym też jest szum. Byłem z nim w serwisie gwarancyjnym i powiedzieli, że "zachowuje się jak typowy aparat serii 4XX", nie chcieli go przyjąć, na moją odpowiedzialność wysłali go do serwisu centralnego do Warszawy, tyle że to niewiele pomogło bo nadal szumi a serwis centralny wpisal tylko regulacja toru WCZ. Co z tym dalej robić - sprawdzilem wszystkie trzy 440 jakie mam do dyspozycji i to samo, ale szum nie do zniesienia. powiem tylko 410 tego nie miała. Moje pytanie: czy da się coś z tym zrobić- katować serwis gwarancyjny ,
    dziękuję
    User removed account
    User removed account  
    szczepang
    Level 18  
    Dzięki, chciałem się upewnić bo serwis wykręca się sianem i twierdzi że nie da się tego naprawić
    Pawelcio
    Level 21  
    wszystkie decty szumią.... posłuchaj siemensów to sie dopiero przekonasz, taka uroda przetworniki A/C dobrej jakości kosztują więc nie licz na HI-FI a z serwisu dostaniesz oficjalną opinie że jest ok.... dlatego legenda o wyższości urządzeń cyfrowych to tylko chwyt marketingowy, zarówno bezpieczeństwo jak i jakość dzwięku w dectach to bzdury, w dekcie łatwiej sie podłączyć po radiówce do sąsiada niż w starym poczciwym panasonicu sprzed czterech lat a zasieg i jakość dźwięku będzie gorsza...pozdrawiam Paweł