Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GOLF 3 1.6 monowtrysk LPG(1996 r.) - gaśnie na wolnych obrotach

27 Cze 2011 17:39 4171 4
  • Poziom 2  
    witam serdecznie

mam problem z moim golfikiem od pewnego czasu samochód podczas odpalania łapie obroty ponad 2000 nastepnie spadają do 900 tak jak powinno być ale po dodaniu gazu czy na luzie czy podczas jazdy silnik przy powrocie na niskie obroty poprostu gaśnie, autko jest wyposażone w instalację LPG ale zarówno na benzynie jak i na gazie zachowuje się tak samo jesli to nie przeszkoda proszę o odpowiedz na GG 4452293
  • Moderator na urlopie...
    Cytat:
    proszę o odpowiedz na GG 4452293

Nie kolego, od tego jest forum! Posprawdzałeś czy układ dolotowy jest szczelny? Sprawdziłeś, czy przepustnica czysta? W ogóle coś sprawdziłeś?
  • Poziom 11  
    A po co, przecież od tego ma forum. Jak będzie łaskawy, to któregoś dnia wejdzie i sprawdzi odpowiedzi. Gdzieś tak za rok się weźmie za naprawę, jak już wiedzy nazbiera. Póki co, zbiera dane. Wolno mu, czyż nie?;)
  • Poziom 19  
    Sprawdzałeś silniczek krokowy sonda lambda?
  • Poziom 2  
    aż mi wstyd że tak bardzo długo nie odpisywałem ale szczerze zapomniałem kompletnie o tym wątku na forum mam nadzieję że komuś pomogę w ten sposób że odnajdzie na forum ten wątek
    otóż w Golfie okazało się że pasek rozrządu przeskoczył o dwa ząbki wymiana paska oraz prawidłowe założenie rozwiązało problem i do dzisiaj Golfikiem moja Pani śmiga aż miło

problem uważam za rozwiązany i zamykam ten wątek