Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kino domowe - problem

16 Lis 2004 22:11 1608 8
  • Poziom 13  
    Witam panowie mam KD i mam z nim problem , a wiec , mam narazie do niego podlaczone glosnini CNT , FR , FL (wbudowany wzmacniacz) oraz Suba przez osobny wzmacniacz, i oto problem , jak wlacze film DVD to chodzi mi wszystko cacy , a jak wlacze MP3 czy CD Audio czy radio to dziala tylko Sub i CNT a FR i FL nie dzialaja wogule , nie dziala rowniez wyjscie suchawkowe. A nie ma tego problemu jak podlacze glosnik przez wzmacznacz osobny do Audio Out to wszystko dziala.

Dzieki za pomoc
  • Poziom 17  
    Czy kombinowałeś ustawień audio w sprzęcie ? Filmy nagrane są w dźwięku przestrzennym i idą przez dekoder a audio tylko lewy prawy i może ustawieniach audio jest zwykłe stereo.
    pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Taki jest problem ze nie mam pilota do tego i nie wiem jak go ustawic , a czy jest taka mozliwosc ze jak dalem gosciowi to dvd zeby dopasowal mi pilota , i ze jak szukal syglalu to mogl cos pozmieniac?

Dzieki za pomoc!!!
  • Poziom 13  
    Napisz coś więcej . Jaki to sprzęt ,firma i model to się coś poradzi
  • Poziom 13  
    Jest to Kino domowe z DVD, VCD , CDAUDIO, MP3 , RADIO FM/AM , AUX1, AUX2 marki Quelle (firma wysylkowa) Uniwersum DVD DR 3015 , bez pilota (tzn. ja nie mam pilota) , dostalem to od wujaszka z padnieta koncowka mocy i dalem to do naprawy , przyszlo z naprawy i chodzilo wszystko , pozniejsze obiajwy to kilka gosnych szumow w grosnikach zawieszenie i tyle , po ponowynym wlaczeniu niedzalal napend DVD po wylaczeniu z pradu na 3 godziny problem znikl , dopiero przy drugim takim czyms zorientowalem sie ze CDAUDIO, MP3, RADIO , AUXY i chyba VCD niechodza z glosem ze wzmacniacza a DVD dziala, a na audio out dziala , wiec kodery i inne bajery chodza.

Dzieki za pomoc!!

Pozdrawiam Pluton
  • Poziom 13  
    może podczas tego zawieszenia coś mu się pomieszało w "glówce" i wyłączył sterowanie glośnikami .ewentualnie poszperaj przy nim może ma gdzieś jakiś ukryty przycisk reset. jak mi wpadnie jakiś opis to ci podeślę
  • Poziom 13  
    mozliwe ze gosc ktory chcial mi znales pilota cos nieswiadomie zrobic , no nie wiem ,a reseta nie znalazem , mozna to w jakis inny sposob zrobic???
  • Poziom 10  
    U kumpla kiedys był prawie taki sam problem (z tym, że działało wyjście słuchawkowe); mianowicie chodził sub, centrum, i już nie pamietam, czy surraondy, przody nie szły. Z ogólnego audio out szło na muzie i filmie, a zposzczególnych wyjść nie szło tylko na muzie, więc twój problem wnioskuję to tylko ustawienia opcji w audio; przydała by ci się instrukcja, gorzej jak nie znasz pojęć; ja ustawiałem coś w stylu DOWNMIX(menu) to STEREO(opcja) no i grały wszystkie...
  • Poziom 13  
    W tym problem ze niemam ani instrukscji ani pilota , na panelu moge tylko ustawiac poszczegole glosniki ale wszystko jest na standard , chyba ze gosc mi jakies MUTE wlaczyc gdy szukal pilota do tego??

Dzieki za odpowiedz