Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips 21PT 166B/58P normalizacja ustawień.

28 Cze 2011 16:04 1755 8
 • Poziom 15  
  Witam. Jak można znormalizować ustawienia (głównie siły głosu) w tymże modelu. Po ustawieniu do żądanego poziomu wyłączeniu i ponownym włączeniu głośność jest zawsze na poziomie ok. 70%.
 • Poziom 43  
  Ustaw parametry właściwe. Wywołaj zapamiętanie programu -gdy nie ma OSD na ekranie klawisz Y (pojawi się migająca cyferka numeru programu w prawym górnym rogu). Następnie kliknij ten sam klawisz Y aby cyferka przestała migać. Po chwili ona zgaśnie i masz zapamiętane wszystkie parametry analogowe w tym głos. Klawisz Y występuje w pilocie tzw. główce (RC8207). W innych pilotach może być inne oznaczenie tego klawisza. Ważne aby gdy nie ma OSD na ekranie spowodować miganie numeru programu.
 • Poziom 43  
  Spróbuj jednocześnie 2 skrajne na górze pod klapką.
 • Poziom 15  
  Po wciśnięciu dwóch skrajnych pojawia się menu strojenia, cyferka miga, naciskam jeszcze raz pojawia się: STORED. Programy zapamiętuje, ale parametrów nie. Ostatnio była w nim wymieniana pamięć- czy to może być przyczyną niezapamiętywania parametrów?
 • Poziom 37  
  Trzeba wejść w strojenie ustawić dany parametr np. siłę głosu przycisnąć normalizację i jak się świeci normalizacja przyciskamy zapamiętanie.
 • Poziom 15  
  Wchodzę w strojenie, ustawiam głośność, przyciskam normalizację nic się nie wyświetla głos natomiast skacze do poziomu takiego jak po włączeniu. Ustawiam więc głos jeszcze raz, zapamiętuję i.... dalej to samo. Sam już nie wiem może złe przyciski wciskam? Dwa zewnetrzne pod klapką- strojenie, PP(zielony na samym dole)- normalizacja, dwa zewnętrzne pod klapką- zapamiętanie.
 • Pomocny post
  Poziom 27  
  Witam.
  Z tego co pamiętam należy wejść w menu, ustawić odpowiednią głośność, następnie wcisnąć skrajne przyciski, to samo z innymi parametrami.
  Pozdrawiam.
 • Poziom 15  
  W końcu się udało. Sekwencja taka jak podał kolega Józio17. Dziekuję wszystkim za pomoc.