Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki zestaw mikrofonów kupić na pielgrzymke?

rabaj11 28 Jun 2011 18:19 1435 6
    rabaj11
    Level 9  
    Witam serdecznie
    Potrzeba mi zestawu min. 2 mikrofonów bezprzewodowych których odbiornik działał by bez potrzeby zasilania sieciowego tj.220v tylko najlepiej akumulatorem żelowo-ołowiowym 12v
    Pozdrawiam
    kreslarz
    Level 35  
    Zobacz tu: Link
    Bardzo dobry i sprawdzony sprzęt pielgrzymkowy.
    rabaj11
    Level 9  
    Kolego Tylko mi potrzeba samych mikrofonów i odbiornika bo tuba wraz z mikserem jest. Rduch co prawda posiada taki fajny zestawik tuba odbiornik ale się zastanawiam czy udało by się od nich kupić sam ten odbiornik.
    Pozdrawiam
    kreslarz
    Level 35  
    Ta firma produkuje również to : Link (jest ich tam kilka modeli).
    Inni też mają takie zestawy w swojej ofercie:Link, Link, Link, Link
    Zanim zdecydujesz się na któryś z nich zobacz jego zasięg. Jeżeli podają 200m, to rzeczywisty zasięg wynosi max 100 m.
    Ta uwaga nie dotyczy sprzętu profesjonalnego.
    rabaj11
    Level 9  
    tylko te wszystkie zestaawy wymagają zasilania sieciowego a ja chce tego uniknąć i nie wiem jak.
    kreslarz
    Level 35  
    To nie jest prawda. Wszystkie zestawy firmy RDUCH są wyposażone w zasilacze typu "wtyczka" i mają nominalne napięcie 12 - 18V.
    Ten zestaw Link również wymaga napięcia 13V do poprawnej pracy.
    Ten zestaw Link też jest zasilany z 12V.
    Proszę poświęcić trochę czasu i poczytać specyfikacje techniczne. Po to podałem kilka linków, pod którymi jest kilkanaście typów urządzeń.
    rabaj11
    Level 9  
    To że odbiorniki mają po 12-18v to ja wiem bo szukałem i tego ale się zastanawiam czy to by zdało egzamin i czy by działało to wszystko jak należy i nie jestem tego pewien ale nic zobaczymy. dzięki wielkie