Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Specjalizacja programista - pytania

28 Cze 2011 21:50 1254 4
  • Poziom 9  
    Witam

Nie wiedziałem dokładniej w którym temacie mam umieścić moją pewną nie pewność. Jeżeli to nie ten dział to proszę o przeniesienie go do właściwego.

Mianowicie w wrześniu będę w 3 klasie technikum informatycznego i do wyboru mamy programowanie i grafike.

Opowiem wam troszkę w grafikę nie lubię się bawić jak dla mnie jest to nie interesujące lecz z Sony Vegasem czasem lubię się pobawić.

Nie będę Was zanudzał na śmierć więc chciałbym pójść na specjalizacje programista.
    Z opowieści z szkoły mówią że to jest najtrudniejsze lecz nie wiem jak bardzo.

Dlatego chciałbym się dowiedzieć a żeby pójść na ten kierunek co trzeba mieć do perfekcji opanowane??
    Jeżeli już będę miał lekcje z tej specjalizacji to co będę się uczył ??

Można powiedzieć że specjalnie kupiłem sobie 2 tomy Symfoni C++ standard.

Za wszystkie Wasze wypowiedzi z góry dziękuję
  • Poziom 24  
    Programowanie w technikum obejmuje Pascala, C++ i Javę.

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Orientujesz się może co w pierwszym półroczu uczymy się w 3 klasie tech informatycznym ??
    Jeżeli wybrałbym specjalizacje programowanie.
  • Poziom 9  
    dziwnie tam macie, bo ja od 2 klasy mialem programowanie, na poczatku schematy blokowe potem pascal, 3 i prawie cala 4 klasa to byl c++ na samym koncu jakies podstawy z javy

Na samym poczatku na pewno bedziesz mial schematy blokowe, liste krokow itp :PP potem od poczatku pascal... potem c ++ i java
  • Poziom 9  
    Myślę że nie do końca tobie wyjaśniłem i dlatego powstały pewne niezgodności.

Oczywiście że w 1 klasie miałem pascala w 2 początkowe c++ zakończyło się na tablicach nie do końca.

U mnie w szkole są 2 kierunki kształcenia w trzeciej klasie.
    Można wybrać specjalizacje graficzna lub programową.
    Dlatego o tej spc. prog chciałbym więcej się dowiedizeć