Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung cw-29k86v pionowe pasy na ekranie

_jala 17 Lis 2004 00:00 2319 2
 • #1 17 Lis 2004 00:00
  _jala
  Poziom 10  

  Na ekranie widoczne są na ciemnym tle(tylko jak jest podawany sygnał- ciemne tło szczególnie sygnał RGB) dwa słabe pionowe pasy o różowum zabarwieniu symetrycznie położone po lewe i prawej stronie ekranu ok 5cm od brzegu ekranu i szerokości również ok 5cm. Jednocześnie w lewej części ekranu jest kilka jasnych, cienkich pionowych pasków oraz niewielkie zawinięcie obrazu. Problem był zgłaszany w sewisie Samsunga gdzie telewizor był testowany i dostałem pisemną informację, że wszystkie parametry są w dopuszczalnych normach. Według mnie tak nie jest ale to jest walka z wiatrakami. Prosze o ewentualne podpowiedzi co może być przyczyną. W menu serwisowym nie można tego zlikwidować.

  0 2
 • #2 17 Lis 2004 00:35
  Henio
  Poziom 17  

  Witam Cię .Według mojego skromnego zdania masz uszkodzenie przy dławikach w układzie odchylania ,prawdopodobnie któryś z oporów zwiększył swoją oporność .Co się tyczy serwisu samsunga nie masz racji gdyż nie wiem do kogo trafiłeś ale w ostateczności jak nie można usunąć usterki w serwisie regionalnym sprzęt idzie co serwisu centralnego w Warszawie a tam już nie wypuszczają bubla.Jeśli masz jeszcze sprzęt na gwarancji to domagaj się takiej procedury .Pozdrawiam

  0
 • #3 17 Lis 2004 20:05
  _jala
  Poziom 10  

  Tak dla informacji to telewizor był w serwisie centarlnym i ocena pochodzi właśnie od nich. Jest jeszcze na gwarancji ale nie mam możliwości wywalczenia swojego (brak niezależnego eksperta) dlatego pojawiło się moje pytanie.

  0