Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z Drukarką Lexmark Z605

17 Lis 2004 00:06 1022 1
  • Poziom 11  
    Witam,
    mam problem z drukarka z605 zainstalowałem ja ze sterów z płyty producenta (na win98) i gdy chce sie drukowac , drukuje ok 1/4 strony i staje. Tak jak by sie zawieszała. Jak sie ją wyłaczy kartka wychodzi normalnie. myślałem, że może to wina sterów, ale po sciągnieciu ich ze stronki producenta działo sie tak samo. Może ktos miał podobny problem. może ktoświe czy to wina drukary? Czy może to być spowodowane starym kompem?
    Pozdrawiam
    a.w
  • Poziom 12  
    Ja moge powiedzieć że miałem podobny problem z moim hp 920 szła do połowy a pużniej sie zatrzymywała albo drukowała bardzo wolno średnio jedną linijke na 20 sekund. Moją drukarka była podłączana pod USB jak i lpt i cały czas to samo. Jak zmieniłem kompa na troche nowszego to niby żadziej sie to zdarza ale jednak. U mnie to jest chyba wina sterowników. Za każdym rozpoczęciem drukowania w systemie uruchamiany jest dodatkowy proces (jakis programik z drukarki) no ale po zakończeniu nie jest on zamykany. Po drukowaniu powiedzmy piątego dokumentu z kolei jest już odpalonych kolejno 5 dodatkowych procesów.Drukarka zaczyna się zacinać albo w ogóle nie chce drukować. U mnie było jedno wyjście na to musze ręcznie zamykac te programiki wtedy nic nie wariuje. Ale nie wiem czy to samo jest u ciebie.