Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki AKG K319 - dziwne zachowanie.

30 Cze 2011 12:46 1802 5
  • Poziom 9  
    Witajcie.
    Otóż od wczoraj zaczęły się dziać dziwne rzeczy z moimi słuchawkami. W prawej słuchawce zanika dzwięk, na pewno to nie jest wina kabla. Po prostu czasami zanika odrazu czasami stopniowo się wycisza. Po wyciągnięciu kabla z wieży czy czegokolwiek, i włożeniu go dzwięk potrafi wrócić do normy ale nie na długo. Zauważyłem że jak lekko docisnę prawą słuchawkę, czy wkładam ją do ucha to ten problem występuje. Choć czesto po prostu sama z siebie przestaje grać.
    Słuchawki są zadbane zawsze przechowywane w etui, i luźno przewodami. Podejrzewam że to wada fabryczna.

Proszę poprawić temat.
    3.1.15. (11) Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
    GM
  • Poziom 1  
    Raczej tak... ja proponowałbym posprawdzać jeszcze kable... ale jak mówisz, że zadbane...
  • Poziom 9  
    Kable posprawdzane. Są w porządku. Wygląda mi to na jakąś awarie w samej słuchawce.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    nefzz napisał:
    Kable posprawdzane. Są w porządku. Wygląda mi to na jakąś awarie w samej słuchawce.

W jaki sposób sprawdziłeś stan kabli, skoro nie można ich odłączyć od przetworników słuchawek?

GM
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Witam
    To mi wygląda na wadę konstrukcyjną, niezaizolowane przewody w środku słuchawki pod wpływem poruszania nią mogą się zwierać, co bardzo wycisza sygnał, a nawet zanika. W ten sposób możesz sobie uszkodzić urządzenie odtwarzające.
    Wymień słuchawki, a jeżeli są na gwarancji, to zgłoś ten problem.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Sprawdzałeś czy inne słuchawki z tym samym urządzeniem grają poprawnie?