Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel astra G 1.7 cdti wentylator chłodnicy klimatyzacji

30 Cze 2011 23:46 5022 4
  • Poziom 9  
    Witam!
    Witam !
    Mam opla astrę G 1.7 cdti jak w temacie problem polega na tym że padł mi wentylator chłodnicy klimatyzacji. Chciałbym kupić nowy i nie wiem czy we wszystkich oplach astra g były montowane te same wentylatory.
    Dlaczego się pytam?
    Dzwoniłem po hurtowniach w jednej mówią że to nie ma znaczenia bo są takie same a w drugiej że każdy wentylator był dedykowany do danego modelu silnika.
    Pojechałem do serwisu klimatyzacji powiedzieli że taki wentylator będzie kosztował 800 zł a w drugim serwisie będzie to koszt 300 zł razem z wymianą i tu powiedzieli że nie ma to znaczenia czy to diesel czy benzyna i jaki silnik bo przy klimatyzacji manualnej były montowane te same akcesoria.
    Z góry dziękuje.
    Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    W astrze na klimie maja działać dwa wentylatory. Ten przed zderzakiem na 100% jest taki sam w każdej wersji do roku 2004 albo 2005 ( w tych rocznikach go juz nie było i był mocniejszy wentylator na chłodnicy). 300zł z wymiana to rozsądna cena.
  • Poziom 9  
    Dzięki!
    Moja astra jest z 2005 roku więc jest nadzieja że będzie ok.
    Mam jeszcze pytanko ten mocniejszy czym się różnił ?
    Pozdrawiam!
  • Poziom 10  
    hej,
    mam troche glupie pytanie, ale cos mnie ostatnio zaciekawilo - czy wentylator chłodnicy klimatyzacji to to samo co to - wentylator kondensatora klimatyzacji? pytam sie bo wlasnie znalazlem tutaj taka czesc, a pierwsze slysze ze jest cos takiego...
  • Poziom 39  
    Tak to samo, czasem jest to także "skraplacz".