Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MAN - które przewody od czujników hamulców?

01 Lip 2011 07:32 2660 6
  • Poziom 18  
    Witam w moim MANie wpadło coś w wał pędny i urwało wiązkę elektryczną z tyłu pojazdu. Mam problem z podłączeniem przewodów od klocków - dlaczego idą trzy przewody z każdego koła? Man 12 224
  • Poziom 33  
    Ja tam widziałem tylko kable od ABS-u. Chyba, że rozmawiamy o czymś innym. Jaki jest ABS Knorr ?

Dodano po 54 [sekundy]:

ecas i światła
  • Poziom 18  
    tak abs jest knorr chodzi o to że z każdego koła idą trzy przewody i nie wiem gdzie i jak je podpiąć, przydał by się schemat
  • Poziom 33  
    Co do kabli nie pamiętam poszukam schematu tymczasem na Twoim miejscu zajrzałbym do sterownika a mianowicie usterki ABS-u można sobie wymigać na zegarach przy pomocy lampki probierczej, bo rozumie mże kontrolka zapaliła się jak wkręciło Ci tam coś w ten wał (co za pech)
  • Poziom 33  
    Przykro mi, ale mam uszkodzony HDD, na którym mógłbym coś znaleźć. Znalazłem tylko to, co jest dostępne w sieci okablowanie sterownika Link
  • Poziom 17  
    Man za mostem ma modulator abs ebs do modulatora przychodzą cztery wtyczki z kół oraz zasilania i komunikacja ,2 z lewej i 2 z prawej czujniki abs są dwu pinowe ,czujniki zużycia klocków są 2 lub 3 pinowe z czego w wypadku 3 pinowych jeden stanowi ekran,zadzwoń jutro i spisz numer modulatora, mam takie samo auto na warsztacie to ci powiem co i jak ,dzisiaj je oddaje klientowi po naprawie ebs tak więc jeśli chcesz to do 16 mogę coś pomóc.Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Do czujnika ABS idą trzy kable jeden Masa (Ekran) i dwa sygnałowe tak na być