Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Zestaw Sharp 8800 wzmacniacz+system+kolumny RARYTAS Moc i Jakość

baku691 01 Jul 2011 19:48 6671 3
Wago
 • #1
  baku691
  Level 10  
  [Sprzedam] Zestaw Sharp 8800 wzmacniacz+system+kolumny RARYTAS Moc i Jakość [Sprzedam] Zestaw Sharp 8800 wzmacniacz+system+kolumny RARYTAS Moc i Jakość [Sprzedam] Zestaw Sharp 8800 wzmacniacz+system+kolumny RARYTAS Moc i Jakość [Sprzedam] Zestaw Sharp 8800 wzmacniacz+system+kolumny RARYTAS Moc i Jakość [Sprzedam] Zestaw Sharp 8800 wzmacniacz+system+kolumny RARYTAS Moc i Jakość
  [Sprzedam] Zestaw Sharp 8800 wzmacniacz+system+kolumny RARYTAS Moc i Jakość
  [Sprzedam] Zestaw Sharp 8800 wzmacniacz+system+kolumny RARYTAS Moc i Jakość [Sprzedam] Zestaw Sharp 8800 wzmacniacz+system+kolumny RARYTAS Moc i Jakość


  PILNIE SPRZEDAM !!!!!!!!!

  Do sprzedania zestaw Sharp o niesamowitej mocy i brzmieniu. Zestaw domowy ale bez problemu naglosni nie jedna wiekszą impreze , znawcy tematu wiedzą co ten sprzęt potrafi .

  W komplecie :

  *
  Końcówka mocy Sharp SX 8800H
  Pobór mocy 1155 W (mówi samo za siebie)
  Wyjście na 6 głośników

  *
  2 Kolumny Sharp CP-8800
  Moc nominalna RMS 200 W (1 kolumna)
  Moc muzyczna RMS 375 W (1 kolumna)
  Wysokość 100 cm
  Potężne brzmienie , zwłaszcza na dużych salach
  W obu kolumnach uszkodzone membramy w glosnikach sredniotonowych (patrz 2 ostatnie zdjęcia)(małe kuzynki sie zabawiły moim kosztem) jednak oba działają i nawet nie słychać że są uszkodzone , w jednej nie dziala glosnik wysokotonowy tzw. syczek (uszkodzone uzwojenie) , głosniki basowe (25cm) w super stanie .
  W jednej kolumnie nie ma założonej maskownicy gdyż ma połamane kilka ząbków i słabo sie trzyma ale posiadam ją .
  W jednej kolumnie ulamana jeszcze jedna nóżka ale również ją posiadam ( Jest luzem podlozona pod kolumne ) . Mimo tych wszystkich wad kolumny grają zawodowo , wogóle nie slychać że cos jest nie tak .

  *
  Dodatkowo do całości dołoże powiedzmy gratis System 8800 + pilot , gratis ponieważ nie jest w pełni sprawny . Służyl mi tylko do sterowania całym zestawem , nie działa zmieniarka cd (w sumie dzialala tylko szfankowal mechanizm zmieniajacy plyty wiec odlaczylem w srodku całą zmieniarke bo nie bylo mi to potrzebne - 1 kostka odpieta ) i tuner radiowy raz działa raz nie , reszta ok , kaseciak ok , sterowanie końcówką mocy tj. cały panel z equalizerem i pogłaśnianiem ok , pilot dziala również .


  Zestaw przywiozłem kiedyś z Niemiec. Sprzęt jest w ciągłej eksploatacji w domu . Od nowości nic nie naprawiane a ni nie wymieniane , wszystko jest w oryginalne
  Mimo tych wszystkich wad i widocznych śladów eksploatacji sprawuje sie genialnie i pewnie jeszcze długo posłuży ale potrzebuje gotówki i jestem zmuszony z bolącym sercem sprzedać w przeciwnym razie napewno by u mnie został .
  Zapraszam na oględziny i posłuchanie co ten sprzęt potrafi.
  Ze względu na wagę tego wszystkiego tylko odbiór osobisty.
  Myśle że cena jest bardzo dobra jak na możliwości tego zestawu , mimo tych wszystkich wad a większość jest do zrobienia .

  Masz jakiekolwiek pytania ? Pisz lub dzwoń o każdej porze.

  Cena: 600,00 zł komplet  Kontakt :

  Tel. 886 320 639
  GG 6867711

  Sprzęt do obejrzenia i posłuchania w Andrychowie , ul. Rynek 26
 • Wago
 • Wago
 • #3
  baku691
  Level 10  
  Zdjecia dodane wedlug instrukcji
 • #4
  baku691
  Level 10  
  Mozna zamknac , SPRZEDANE