Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Cyfra+ i uprwanienia karty czy konieczne?

Fellini70 01 Jul 2011 23:17 3078 3
 • #1
  Fellini70
  Level 11  
  Witam, mam pytanie odnośnie odbioru Cyfra+.
  Brat wykupił pełen pakiet Cyfry+ plus multiroom na ten pakiet. Nie korzysta z dodatkowej karty więc dał mi ją, mieszkamy w innych miejscowościach. Pytanie brzmi, czy potrzeba co jakiś czs parować obie karty aby dać uprawnienia do odbioru czy cyfra+ już tego nie wymaga? Zastanawiam się czy warto inwestować w sprzęt sat. czy dać sobie spokój bo comiesięczne wysyłanie karty do niego i powrót jej to ok tygodnia bez TV
  pozdrawiam

  Dodano po 6 [minuty]:

  Chyba znalazłem rozwiązanie które mnie satysfakcjonuje, proszę tylko znawców o potwierdzenie https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1851860.html
 • #2
  romeok01
  Level 35  
  Jak brat dostał dwie karty, a nie moduły multiroom, to obydwie karty działają nie zaleleżnie i można je używać w dowlnym tunerze z czytnikiem seca.
  Uprawnienia na obu kartach będą przechodzić w dowolnym tunerze i nie będziesz musiał wkładac karty u brata.

  Jeżeli są to moduły multiroom, a nie zwykłe karty Cyfry+ to co 6 godzin, moduł dodatkowy trzeba zbliżyć do modułu głównego.
 • #3
  Fellini70
  Level 11  
  Dostał jeden dekoder i dwie takie karty Cyfra+ i uprwanienia karty czy konieczne? . I teraz nasunęło mi się kolejne pytanie, czy możliwe jest gdy podłączę tą kartę do dekodera,rozdzielenie tego sygnału na dwa inne pokoje już w moim mieszkaniu,oczywiście wiem,że musze zakupić kolejny dekoder ale jaki i ewentualnie co jeszcze bym potrzebował?
 • #4
  telesat1
  Moderator on vacation ...
  Odpowiedź padła.
  Reszta opcja szukaj.
  Regulamin p. 3.1.16.
  Temat zamykam.