Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Voyager 2.5 TD nie grzeje świec żarowych.

02 Jul 2011 16:36 8120 8
  • Level 9  
    Witam wszystkich forumowiczów. Mam problem z Voyagerem 2.5 TD 2001 r. Mianowicie w tym samochodzie po przekręceniu stacyjki na zapłon nie zapala się kontrolka świec żarowych, i co za tym idzie nie uruchamia rozrusznika . Podejrzewam że winowajcą jest przekaźnik świec żarowych ale nie mogę go zlokalizować, jeśli posiada ktoś jakiś schemat był bym bardzo wdzięczny. Chyba że ktoś się spotkał z takim przypadkiem prosił bym o pomoc. pozdrawiam :)
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 14  
    Z tego co pamiętam w GS kontrolka świec to również kontrolka diagnostyczna silnika. Raczej mało prawdopodobne aby przez uszkodzony obwód świec żarowych rozrusznik nie kręcił.
  • Level 15  
    Jak pojdziesz po kablu od swiec to powinienes miec chyba niebieski kabel.Jest on bezpiecznikien i mozesz miec przepalony.Albo masz kiepski kontakt na pinie 87 na przekazniku.Przekaznik masz kolo akumulatora.Grzanie z rozruchem nie ma nic wspolnego.Jak bys musial wyciagac rozrusznik to cie czeka fajna robotka.
  • Level 15  
    Voyager ma immo, jeśli nie zadziała nie włączy świec ani rozrusznika. Mam Chryslerowski skaner DRB III, jak coś zapraszam :).
  • Level 24  
    jesli dobrze pamietam to wystarczy na krotko zalaczyc glowny przekaznik ;) i zobaczyc co dalej :)
  • Level 15  
    Jak masz kluczyk do stacyjki szary masz immo jak czarny to na 100% nie ma immo.
  • Level 9  
    Jutro będę wszystko sprawdzał, a rozrusznik i tak muszę wyciągnąć i wymienić tulejki, i już mnie słabi jak pomyśle o wyciągnięciu rozrusznika;)
  • Level 14  
    Immobilizer napewno jest jak nie w szarym kluczyku to w prostokątnym pilocie. W tym roczniku powinien być szary kluczyk z zatopionym transporderem.
  • Level 9  
    Problem rozwiązany padło immo:) pozdrawiam i zamykam