Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Domofon coś się dziwnego z nim dzieje, sam w nocy dzwoni

03 Jul 2011 09:14 5177 5
  • Level 10  
    witam instalacja ma ponad 15 lat i już zaczyna świrować. Jak dzwonie z bramy jest dobrze ale jak ktoś podniesie słuchawkę to piszczy słyszę go ale on mnie nie słyszy a po chwili przy bramie cały czas domofon piszczy

a wiec przyszedł czas na naprawę kupiłem nowy wkład do bramy mifon na 4 przyciski słuchawki mam urmet 1131 potrzebny mi schemat połączenia wszystkiego do kupy przy okazji sprawdzę może jest jakiś błąd

zasilacz chcę zostawic urmet 19N

Z poważaniem
  • Helpful for users
    Nic nie wspomniałeś o zasilaczu. Czy jego też zmieniasz na nowy, czy pozostaje stary. Jeżeli tak, to jaki to dokładnie typ.
  • Level 10  
    tak jak mówiłem kasete mam z mifona potrzebny mi kompletny schemacik aby to ogarnąc

A problem gdzieś bedzie albo w mifonie albo z słuchawkach bo w zasilaczu nikt nie grzebał wiec tam powino byc oki
  • Helpful for users
    Zasilacz to nie tylko plus i minus a taka niby centralka. Muszę znać rozpiskę wyprowadzeń, aby ci pomóc.
  • Level 10  
    własnie odkryłem ze mam małe delikatne buczenie w centralce mifon a jak zadzwonie z centralki na 1 lub 2 domofon sygnał jest ale jak podniesie sie słuchawkę to mego głosu nie słychac w domu a w centralce słysze nie wyraznie odbiorcę ale przy tym jest sygnał dzwonka

w razie czego porobie schematy takie jakie mam podłaczenia i podesle