Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SCX-4828FN regeneracja

studioworks 03 Lip 2011 15:07 1204 0
    studioworks
    Poziom 1  
    Witam,
    planuję samodzielną regenerację kasety tonera do drukarki Samsung SCX-4828FN i mam kilka pytań:
    1. Jaką ilością proszku powinienem uzupełnić kasetę startową a jaką kasetę oryginalną zakupioną po wykończeniu się startowej ?
    2. Czy kaseta startowa ma dużo mniejszy zbiornik na proszek w porównaniu z oryginalną kasetą? Wyczytałem w sieci że startowa pozwala na wydruk 2000 stron natomiast regenerowane oryginały pozwalają na wydruk 5000 stron. Możliwe jest np. dosypanie większej ilości tonera i wydruk powiedzmy tych 3,5 tys na kasecie startowej?
    3.. Jakiej marki proszek najlepiej zastosować?
    4. Czy proszek Vision Tech (podobno producentem jest LG) jest godny polecenia czy raczej lepiej go unikać? (często polecany jest KATUN jednak cena też jest odpowiedni wyższa)
    5. Czy regeneracja tanim proszkiem może wpłynąć negatywnie na drukarkę lub kasetę?
    6. Jak wygląda sytuacja z proszkiem dedykowanym do konkretnych modeli drukarek, czy to faktycznie ma aż takie znaczenie i regeneracja innym proszkiem może powodować jakieś negatywne skutki?
    7. Dlaczego polecane jest usunięcie pozostałego proszku z komory na toner? Jeżeli zrobię dosypkę tego samego proszku to co się stanie?
    8. Czy proszek każdego z producentów ma inną wydajność przy 5% wydruku? (spotkałem się z informacją iż KATUN 500g umożliwia wydruk 12000 str natomiast Vision Tech 17000-20000 str)
    9. Byłbym wdzięczny za plik z instrukcją regeneracji kasety
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.