Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szyby elektryczne w VW Sharanie 2001 przestały działać.

kmmazi 03 Lip 2011 23:14 3273 7
  • #1 03 Lip 2011 23:14
    kmmazi
    Poziom 12  

Jak w temacie przestały mi działać elektryczne szyby obu tylnich drzwi i przednie pasażera ( lewa strona bo to Anglik) ale tylko gdy chce je otworzyć włącznikami w tych drzwiach bo od kierowcy wszystkie działają bez zarzutu. Jedną tylną szybę mogę otworzyć ale już nie zamknę włącznikiem w tych drzwiach.
    Szukałem w sieci i często powodem bywa wilgoć w module komfortu ale nie mogę go znaleźć - ktoś mi podpowie bo ani pod fotelem kierowcy go nie znalazłem ani pod wykładziną "w nogach" też nie.
    Dzięki za pomoc

0 7
  • #2 03 Lip 2011 23:26
    procekkk
    Poziom 24  

a wart. rzeczywiste widzi poprawnie?

0
  • #3 03 Lip 2011 23:48
    kmmazi
    Poziom 12  

Czy chodzi o wartości w Vagu? Nie podpinałem go już od dawna i powiem że nie bardzo umiałbym stwierdzić czy są poprawne czy nie :/
    Jeszcze niedawno temu szyby działały ok. Najpierw lewy przód przestał działać a potem tył odmówił posłuszeństwa

0
  • #4 04 Lip 2011 00:01
    procekkk
    Poziom 24  

to sprawdz w VAGu czy poprawnei widzi parametry...wtedy bedziemy wiedziec czego nalezy zacząć sie czepiac :)

1
  • #5 04 Lip 2011 00:49
    kmmazi
    Poziom 12  

A co z tym modułem komfortu? Gdzie go znajdę?

0
  • #6 04 Lip 2011 01:10
    procekkk
    Poziom 24  

w tym modelu najprawdopodobniej przy kolanach

0
  • #7 04 Lip 2011 01:28
    johnson255
    Poziom 17  

U teścia w oplu vektrze było to samo co u kolegi, okazało się że przewody [w gumie] które wychodziły z drzwi wchodziły w belkę, a tam po przez kostkę łączyły się dalej. Problem i z jednej i z drugiej strony samochodu był taki sam. Przewody przed kostką były ucięte, może się pourywały, poprostu były już wyeksploatowne, a pozatym sniedź na złączach łączących drzwi z instalacją w samochodzie. Ponaprawie wszystko działało jak należy ;]
    Pozdrawiam.

0
  • #8 11 Paź 2011 23:06
    kmmazi
    Poziom 12  

Poddałem się i pojechałem do elektryka.
    Moduł komfortu był jednak pod podłoga kierowcy.
    A co do drzwi to wstyd się przyznać ale osobiście się tego nie spodziewałem i wydało mi sie to nieprawdopodobne. Otóż trzy włączniki w drzwiach padły równocześnie tego samego dnia. :) Ale przynajmniej tanio w naprawie się okazało :)

0
  Szukaj w 5mln produktów